Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Jozsefvárosi piacra érdemes...

A Jozsefvárosi piacra érdemes kilátogatni, ha egyszerubb ruhanemuket szeretnénk? árak?

Figyelt kérdés

Pàr hét mulva hazautazunk, Budapesten toltunk pàr napot a férjemmel és gyerekemmel(munka).

Meséltem neki, hogy létezik ez a piac, de nem tudom, megéri-e kinézni. Ha pl egyszerubb felsoket, alsonemut, a babànak kisruhàkat szretnénk venni, jol jàrunk ott " pénzugyileg", vagy hasonloak az àrak mint pl egy bevàsàrlokozpontban?

ha valaki jàr kozuletek ki oda, tudna infot adni, mit érdemes ott vàsàrolni? bevallom, soha nem voltam ott, azt sem tudom, hol van pontosan .Koszonom!


2009. márc. 31. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! sztem olcsóbban kijöttök,főleg ha mindent alaposan megnéztek :) a fehérneműk,egyszerű pólók sokkal olcsóbbak,mint a bevásárló központokba.Sőt még lehet alkudni is ;) Babaruhát én igazából még nm láttam ott,mivel nem is néztem,de ha van tuti h olcsóbb 100X,mivel nemrég voltam az egyik babüzletbe és majdnem szívrohamot kaptam amikor csak a kissapka vt 1700Ft. Én ajánlom,hogy a babarucikat inkább turiba keresgéljetek,mert ott szépek is,és annyira nem drágák!
2009. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megéri kimenni jóval olcsóbb minden.Van minden amit akarsz,lehet alkudni is.Sokszor a helyi márkaboltokban is azokat a cuccokat látom amit ott árulnak,csak jóval drágábban.Igaz hogy hamisitvány de jó.
2009. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

koszi a vàlaszokat! rà is keresek a neten, hogy tudunk majd kimenni :) Hàt, igen rànkfér egy gardrob felujitàs, foleg alapdarabokbol, a bébikénk 10 honapos, de màr màsfél évesre valo cuccokat hord, az uram fogyott, én hiztam ( egy kicsit), és itt a butikok borzadàlyokkal vannak tele, hippicuccok, meg ezek a torokgatyàk.

Jo, az, hogy vannak utànzatok, meg kinai cuccok, igazàbol mindegy, itthon sem a Chanelbol oltozkodunk :)

Koszi mégegyszer!

2009. márc. 31. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri kimenni. Én pesti vagyok, és ha valamire szükségem van, sokszor ott szerzem be. Főleg táska, kiegészítők, felsők. Olyat, amit fel is akarok próbálni kínai üzletekben veszem: melltartó, nadrág..Erre a célra a skálát tudom ajánlani, valamivel talán drágább mint a piac, de még így is olcsó! Pl.melltartó bugyival 1000ft- most vettem, és szép :) Ha szeretnétek oda is elnézni, akkor csak a piacnál felszálltok a 9-es buszra, és a liget térnél leszálltok. A kőrösi sétányon van. Ez kb. 5 perc a piactól. Remélem tudtam segíteni :) Jó vásárlást!

[link]

2009. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

hát én már évek óta oda járok vásárolni, kb. havonta!

én már nagyon tudom, mi mennybe kerül, még a piacon belül is tudom mi, hol a legolcsóbb!És mindig divatos cuccokat veszek, mert 23 vagyok!Van, amikor 2 szatyorra való ruhát veszek 10/12 ezer ft. ból!Vettem már 500 ft-ért piros kövekkel kirakott bokacsizmát, fekete magassarkú fécipőt, a legujjabb divat szerint. 1000 ft-ért szoktam farmer nadrágot venni,műbőr kabátot, toppokat 500-ért, pulcsikat is 1000 ft-ért, de ehhez sok idő kell.De szó, ami szó azt a helyet is el kell viselni, meg az embereket is!Nem egy kellemes a hely!De rengeteg pénzt meg szoktam spórolni!

2009. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Wow :D

ez egyébként egy nagyon nagy piac? Hàny oràt érdemes ràszànni?

2009. márc. 31. 15:35
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy a Józsefvárosi piac mikor van nyitva?

Valamint mennyivel olcsóbb mint a kínai boltok?

Köszönöm!

2013. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!