Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ezt az ötletet...

Szerintetek ezt az ötletet meg lehet valósítani?

Figyelt kérdés
Van egy pánt nélküli hosszú farmerruhám és van egy pánt nélküli melltartóm,ami sajnos semmit sem ér. Arra gondoltam,hogy belevarrom a farmerruhába és így szerintem fog tartani. Vélemények? Jó ötlet vagy szerintetek hülyeség?
2011. júl. 17. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség.

Egyrészt a melltartónak nyilván van egy formázása, azt hogy "idomítod" a ruhához illetve fordítva?

Hogy varrod bele, a varrás kívül látszani fog. nyilván nm vagy profi varrónő, de ha az is nagy a belső merevítéseket egy belső bevarrt béléshez szokták varrni és így kívül nem látszik.

Szerintem a vége az lesz hogy kidobhatod őket.

2011. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha önmagában nem tart a melltartó, akkor belevarrva sem fog. Ha meg a ruhát anélkül is lehet hordani, akkor kár elrontani.
2011. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A ruha tart? Akkor kb. olyasmit csinálnál, mint a merevítős felsők?

A melltartó a méreted? Miért nem tart?

2011. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A ruha tart. Hogy is magyarázzam...szóval ilyen gumis a mellrésze a ruhának,de nagyon hülyén néz ki ha nincs alatta melltartó. Igen a melltartó a méretem,de mégsem tartja,pedig csak 75/B-s vagyok.
2011. júl. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!