Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HOL TALÁLOK EHHEZ HASONLÓ...

HOL TALÁLOK EHHEZ HASONLÓ BAKANCSOT?

Figyelt kérdés

számomra ez a cipő maga az álom! tudtok nekem segíteni, milyen boltokban kaphatok ehhez hasonlót?

[link]


2011. júl. 18. 19:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
ebay-en
2011. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Úúúú, nagyon bejön :)
2011. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

másik nagyon nagy szerelmem, ez a kicsit rockeres vonal ;)

[link]

[link]

2011. júl. 18. 20:00
 4/29 A kérdező kommentje:
(ja, és köszönöm, megtaláltam ebay-on, de sajna magyarországra nincs lehetőség szállításra :( )
2011. júl. 18. 20:08
 5/29 anonim ***** válasza:

Áá, tuti van olyan, aki szállít hozzánk.

Tudom, mert pont ilyet akartam rendelni egy-két hónapja :))

Mindjárt megkeresem.

2011. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Ez teljesen ugyan olyan, mint amit linkeltél, szállítanak hozzánk, de most kifogytak a feketéből :S


[link]


Kb. ez is az:

[link]


A másik kettőhöz hasonlóakat is keresem még :)

(szeretem az ebay-t :))

2011. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
úúúú, ez a matt fekete, ez az ami kell nekem! az mit jelent, hogy most nem szállítják éppen? :/ fogják, a közeljövőben? illetve itt a méretezés, rendelés, fizetés hogy működik? (bocsánat a sok-sok kérdésért! )
2011. júl. 18. 20:37
 8/29 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=nftwkMZMw40 ilyen van páréves szerintem jó

http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc ez egy évvel volt fiatalabb de szétment

ilyet szeretnék helyette [link] ebből van női is

esetleg ilyet [link]

egy túrabakancs is jól jönne az is tervben van

2011. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
húú, ezek már túlon túl agresszívak nekem :'D de nagyon szépen köszönöm :) én valamivel lájtosabb verzióra gondolok :)
2011. júl. 18. 20:42
 10/29 anonim ***** válasza:

Egy csomó eladónál van ilyen cipellő, de egyiknél sincs fekete készleten - gondolom télen/tavasszal ezt vitték a legtöbben. Őszintén szólva csak úgy lehet kideríteni, lesz-e még feketében, ha ír az ember az eladónak, és megkérdezni. De vásárlás előtt célszerű megnézni az eladó értékeléseit, mások, akik ugyanezt vették, meg voltak-e elégedve stb. Csak tényleg jónak és megbízhatónak tűnő eladótól vásárolj.

Fizetés: PayPalon keresztül, ami az ebay saját fejlesztésű rendszere, és tök biztonságos (én már csomószor rendeltem ebayről paypal fizetéssel, és sosem volt panaszom; ha úgy véled, átvert az eladó, nem érkezett meg a csomag, az ebay leemeli az eladó számlájáról a pénzt, és visszajuttatja neked). Szóval paypallal kb. 4 kattintással azonnal tudsz fizetni. Szállítás EU-n belül elég gyors, UK-ből kaptam már csomagot 4 nap alatt (Royal Air Mail-el), máskor 1 hét, max 2.


//u.i.:Egyébként fantasztikus ruhadarabokat lehet kifogni a brit ebayen, akár használt cuccokat is, mesés. Ajánlom :)) //

2011. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!