Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HOL TALÁLOK EHHEZ HASONLÓ...

HOL TALÁLOK EHHEZ HASONLÓ BAKANCSOT?

Figyelt kérdés

számomra ez a cipő maga az álom! tudtok nekem segíteni, milyen boltokban kaphatok ehhez hasonlót?

[link]


2011. júl. 18. 19:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
ja, paypalhoz még annyit tennék hozzá, hogy egy bankkártya kell, és azzal tudsz paypal számlát nyitni. Fizetéskor közvetlenül leemelik a számládról, olyan, mintha utalnál, de mégsem.
2011. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Pinkie-ben tegnap a Camponában és le volt árazva 8990-ről 2500-ra azthiszem :)
2011. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Szerintem pl a martens amit mutattam nem agresszív kinézetű:)

Amiket mutattál hasonlóan néznek ki ezért ajánlottam.

2011. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
éééééés a méretezéssel kapcsolatosan hogyan tudok tájékozódni? Elég változó, milyen cipőből hanyas méret kell :/
2011. júl. 18. 20:54
 15/29 A kérdező kommentje:
ó, a Campona... vidéki gyerek vagyok :D
2011. júl. 18. 20:55
 16/29 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezek brit számozásúak.

Van a termék adatlapján egy táblázat, amelyik mutatja, hogy pl. UK szerinti 6-os az európai méret alapján 39.

De itt is célszerű megkérdezni az eladótól a belső talphosszt, és megnézni, hasonló bakancsokból neked hány cm belső talphosszú kell. Ha mégsem jó a méret, általában vissza lehet küldeni cserére, de nyilván a postát ekkor neked kell már állni :S

2011. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted abszolút megbízható és csak ajánlani tudod?! Nagyon,nagyon szépen köszönöm az eddigi összes hozzászólásodat! (:
2011. júl. 18. 21:03
 18/29 anonim ***** válasza:

Én ajánlom, olyan dolgokat szereztem be így ebayen, amik nem jönnek szembe az utcán :)

Ha körültekintően jársz el, akkor nem lehet semmi baj a vásárlásnál ;)

Kellemes költekezést :D

2011. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Hatalmas kérés lenne, ha megkérnélek, hogy segíts a rendelésnél? Mmint most konkrétan nem találom az email címet, amin érdeklődhetnék... hol és hogyan tudnék levelet írni az eladónak?
2011. júl. 18. 22:14
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

[link]


választhatnál ezek közül is egyet :))


ha már lány vagy legyél nőies, ne haragudj, hogy ezt mondom :)


18/L

2011. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!