Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HOL TALÁLOK EHHEZ HASONLÓ...

HOL TALÁLOK EHHEZ HASONLÓ BAKANCSOT?

Figyelt kérdés

számomra ez a cipő maga az álom! tudtok nekem segíteni, milyen boltokban kaphatok ehhez hasonlót?

[link]


2011. júl. 18. 19:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
van nekem sarum, szandálom, nem arról van szó, de köszönöm szépen, aranyos vagy :) a hangsúly itt kimondottan a bakancson van! és szerintem lehet valaki nőies egy ilyen cipőben is :)
2011. júl. 19. 08:58
 22/29 anonim ***** válasza:

Hm, a kérdezés az ebayen keresztül zajlik. Ha regisztrálsz, akkor tudsz küldeni egy üzenetet az eladónak.

De mivel nem 2 perc a regisztráció (mert küldenek egy levelet, hogy biztosak legyenek abban, valós személy vagy, a levélben egy kóddal vagy mi), szóval írok az egyik eladónak, nem nagy erőfeszítés, és majd megírom ide v elküldöm emailben neked, mit válaszolt. :)

2011. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ja, és milyen méret érdekel?
2011. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet nőies ha egy lány bakancsot hord:)
2011. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Amit másodiknak linkeltél (Martens) ugyanolyanom van, csak én nem hordom. Ha esetleg érdekel beszélhetünk róla! 19/L
2011. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
És én is vidéki vagyok :D
2011. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

09:01! Komolyan feldobtad a napom, hogy még léteznek ilyen emberek! Nagyon hálás lennék, ha megejtenél egy levelet az eladónak! A leginkább az érdekelne, hogy lesz még a nyár,ősz folyamán sima fekete, illetve a cipő talphossza, mert ingadozó, hogy 40-es vagy 41-es e a méretem! Nagyon szépen köszönöm! A választ pedig az emailomra eltudod küldeni! :)

szulet.es.nap@citromail.hu

2011. júl. 19. 14:00
 28/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Már tegnap írtam az eladónak, de még semmi válasz.

Ha érkezik üzenet, akkor továbbítom a címedre :) Bár most pár napig távol leszek, de ha visszaír, akkor lehet, hogy kis késéssel, de tudni fogsz róla :)

/Egyébként azóta már én is eldöntöttem, hogy veszek egyet magamnak őszre :D /

2011. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem győzök hálálkodni, komolyan! :D Várni fogom a válaszod :)
2011. júl. 21. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!