Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények a Cosmos üzletekről?

Vélemények a Cosmos üzletekről?

Figyelt kérdés
Most hogy így olvasgatok sok helyen látom, hogy Cosmos üzletekben olcsón lehet találni ruhákat. A minőségük jó? Körülbelül mennyiért lehet kapni dolgokat? Fiatalos?:) Köszönöm előre is!
2011. júl. 20. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én sokat szoktam a Cosmos-ban vásárolni, és meg vagyok elégedve a ruhák minőségével. Az árakról annyit, hogy körülbelül olyanok, mint egy átlag kínaiban. Nadrágok 2000-4000 Ft között mozognak általában, persze vannak, amik drágábbak, de olcsóbbakat is találsz. Pólók, ingek, azok 1000-3000 Ft kb, de néha nagyon jó akciókat lehet kifogni.. Én például ma vettem egy felsőt 195 Ft-ért :D. Főként fiatalos, divatos cuccok vannak, de már kisgyermekekre is kapsz jó áron jó minőségű ruhát. Ja, cipők, táskák, övek, kiegészítők is vannak!
2011. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát elég gagyi cuccok vannak, olcsók is, de ki lehet fogni jobb minőségű, jól kinéző+olcsó dolgokat. Az egyik rövidgatyám onnan van, 750Ft volt, de nagyon jól néz ki.
2011. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
2 hónapnál tovább sem bírta a cosmosban vásárolt nadrágom és kardigánom. nagyon-nagyon bolyhos lett és tapadt rá minden kosz, hajszálak.. minőségre eléggé sz*r. :S
2011. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egy olcsó és ócska kínai boltot képzelj el.

Igényesen ki van alakítva szép bábukkal, ruhákkal a kirakat, de ezek a ruhák addig jók amíg nem nem tapogatod őket. Ócska igénytelen anyagból, a kivitelük szintén rettenetes.... még azt az olcsó árat sem érik meg amikbe kerülnek.


Aki szegény és csak ezt engedheti meg magának viselje (de ennyiért inkább menjen egy igényes darabáras turiba ahol tele van címkés vagy újszerű minőségi ruhákkal).

2011. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

kínainál is rosszabb minőségű, olcsó kinézetű, anyagú...

egyszer vettem ott egy kis táskát, ami szétszakadt kb. 3 alkalom után



lehet, hogy nagyon olcsó, de én nem ajánlom, mivel pár hét utána kukára megy...

2011. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Épp most voltunk tesómmal és arra a megállapításra jutottunk, hogy felpróbálsz 10darabot, és megveszel egyet, mert elvannak méretezve, szabva, és már annak a 10nek a kiválasztása is nehézkes, mert alig van nem túl díszített, agyon festett, darab. ellenben a férfi része már sokkal jobb, a barátom két gatyát is tudott ott venni, és elég korrektek is.
2011. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, de turkálóban még életemben nem láttam igényes ruhát olcsón............ami darabáras és VALÓBAN igényes a cucc, az kerül ám annyiba mint újonnan, nem turkáltan ...
2011. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én szeretek ott vásárolni. Sok ruhámat ott vettem.Van, ami évek óta megvan, nem bolyhosodott ki, nem szakadt ki, és olcsón vettem. Szerintem nyugodtan vásárolj ott :)
2011. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszabb mint a sarki kínai üzlet. de most tök komolyan olyan gagyi ruhák vannak. De ha olcsó ruhát akarsz venni akkor inkább Vögele ha viszont nagyon szereted a divatot és fizetsznél is a jobb ruháért meg a minőségért akkor New Yorker, H&M, Zara, Mango
2011. júl. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azt írtam ENNYIÉRT darabáras turiban is vásárolhat. Senki nem mondta hogy az olcsóbb mint a Cosmos....

Viszont a turis rucikról senki nem mondja meg hogy turis. Egyszerűen jó minőségű ízléses holmik vannak, míg egy cosmosos vagy akármelyik hasonszőrű gagyibolt cuccai messziről felismerhetőek....

Mégpedig a giccses mintákról, millió strassz, flitter, hímzés stb stb.... Az anyagukhoz meg jobb nem hozzáérni....

2011. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!