Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények a Cosmos üzletekről?

Vélemények a Cosmos üzletekről?

Figyelt kérdés
Most hogy így olvasgatok sok helyen látom, hogy Cosmos üzletekben olcsón lehet találni ruhákat. A minőségük jó? Körülbelül mennyiért lehet kapni dolgokat? Fiatalos?:) Köszönöm előre is!
2011. júl. 20. 18:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%

Én ha látok egy cosmost midnig bemegyünk mert olcsó, jó divatos:D


12L

2011. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Én általában mindig kiszúrtam a turkált ruhát mindenkin...
2011. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Oh hát persze :)))

A Cosmos meg hasonló csöves cuccokat meg Zarasnak és hasonlóknak nézed...... hahahaha

2011. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Bemész és megnézed. :P Minden plázában van szerintem. :D

Vannak tényleg ocsmány, pocsék ruhák, de azért akinek van szeme és némi ízlése, találhat neki tetsző ruhát is. Persze van, aki nem látja a fát az erdőtől, az így járt, éljen boldogan, haljon meg hülyén. xD

Én múlt héten vettem egy laza, kicsit fiúsabb gatyát, valami 500 forintért, marha jó az anyaga, és jól áll. Van onnan cuccom, ami évek óta bírja, pedig nem félévente veszem fel.

Persze vannak vicces dolgok, amiket el nem tudok képzelni senkin, pár éve jót nevettünk egy szörnyen ocsmény szoknyán, volt minden színben... rá egy héttel egy darab sem volt. Jót nevettünk, mikor kiderült, hogy az egyik osztály vette meg szalagavatós jelmeznek. xD Mire nem jó?! :D

Ár 2-4ezer körül, de mindig van csomó leértékelt cucc, tavaly 400ért vettem talán a kedvenc nyári felsőmet, szóval nagyon ki lehet fogni, bár általában ugye a maradék csak a csillogós, ízléstelen, flitteres rusnyaság, amit leáraznak. :D

Fiatalos, fogjuk rá. Főleg, ha falusi cigánylány vagy. :D De amúgy tényleg megéri szétnézni, ha úgyis arra jársz, mert vannak jók.

2011. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok falusi cigány lány..:DDDD

2011. júl. 24. 17:33
 16/18 ikaros válasza:
Szerintem nagyon király. Általában tök olcsón jó cuccokat kapok. Eddig a legjobb szerzeményem egy farmer volt ami 795-re volt leárazva. Kb. 10 percig kerestem, hogy mi a baja, de teljesen rendben volt, kb. 3 éve megvan. Az alsónadrágok is nagyon jók és olcsóbbak. Nekem valaki egyszer azt mondta, hogy a Cosmosban indiai ruhák vannak, nem kínai, bár nekem tök mind1. Nem értem, hogy a márkás cuccok miért kerülnek 10x, 15x annyiba.
2012. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tőlem az pontoz le aki akar, nem fáj, de tény és való: más levetett ruháit csak akkor venném fel, ha rászorulnék. Nem tudom miért, de taszít, hogy kiturkáljam a többszáz rongy közül a négy darab címkés használhatót. Ha valaki szereti, hajrá, nekem nem megy.
2012. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"A Cosmos meg hasonló csöves cuccokat meg Zarasnak és hasonlóknak nézed"


Tudod, a Cosmost lehet hogy csövesnek érzed, de legalább nem valakinek a levetett cucca.....olcsó, de legalább új. Nem vásároltam még Cosmosban, de inkább azt választanám, mint hogy bemenjek és túrjak egy használtruhásnál...

2012. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!