Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, ez a ruha...

Mit gondoltok, ez a ruha slankít, kövérít vagy kb. a valóságot mutatja?

Figyelt kérdés

[link]


a legfelső sorban balról a 2. (Multi print drape neck dress)


2011. júl. 21. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom eldönteni.
2011. júl. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Grafikusként azt kell hogy fekete miatt több teret hagy a szemnek a sok kis virág többnek néz ki mint amennyi, szóval egy teltebb lányon nem áll annyira jól,de lehet egy vékonyabbnak sem.

Én a piros virágosat javasolnám az elsőt a sorban ,nagyon tetszik.;)

25/F

2011. júl. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hacsak nincs nagyon jó alakod, akkor inkább kövérít, mert a derekat eléggé kiemeli
2011. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

25/F


Először is nagyon köszi, hogy megnézted, így pláne értékesnek tartom a válaszod, hogy fiú vagy és grafikus, biztosan értesz az ilyen dolgokhoz.

Azonban remélem, ugyanazt a ruhát ill. oldalt nézzük mindketten, mert az általam megjelölt ruhán nincsenek virágok, és nem látom azt a kis virágos, piros ruhát sem, amiről írsz, hogy ott van, a legelső az.

2011. júl. 21. 14:37
 5/9 A kérdező kommentje:

3. válaszoló


Érdekes, én meg pont arra gondoltam volna, hogy talán elrejti a vastagabb derekat, mert a felsőrésze ejtett fazonú, talán hátul a megkötője miatt is lehet bővebbre venni, és így nem olyan feltűnő egy nagyobb has, mert kitölti a bővebb részt. De megfontolom, ami írtál, neked is köszi!

Van rajtam felesleg, alma típusú vagyok, ezért a karom, lábam nem vészes, főleg a pocakom nagy.

2011. júl. 21. 14:40
 6/9 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy ismét rákattintottam a linkre, hogy már más ruhákat ad fel az oldal, tehát nem is biztos, hogy ugyanazt a ruhát néztük.

Na, mindegy, ez van.

2011. júl. 21. 14:43
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


ez talán egy jobb link.

2011. júl. 21. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, ne haragudj én tényleg másikat néztem :)) így viszont igazad van, egyet értek azzal, amit írtál
2011. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nincs miért elnézést kérni, inkább ti ne haragudjatok, hogy ilyen bénán linkeltem be az oldalt, az én hibám. :)

De jobb lefogyni inkább, mert ha belegondolok, a megkötő alatt is vastag a derekam, ott meg már szűkebb fazonú a ruha. A megkötő meg biztos csak dísznek van, szóval...

2011. júl. 22. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!