Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mien ruhákat vegyek fel? Ha.

Mien ruhákat vegyek fel? Ha.

Figyelt kérdés

magas vékony csaj vagyok..

174cm 48kg....:/

naggyon utálom ezt a magasságot és szinte mindig hosszu gatyába vagyok naggyon szégyelem és undoritonak találom a testem...:S

aki tudna segiteni nekem az irjon lécci.*-*

elöre is köszönöm...:$


2011. júl. 21. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan magasság,hogy ciki legyen.jól nézel ki és kész.kicsit térd fölé érő szoknya,ami nem hivalkodó,jól állna.De még egy csomó dolog jól áll neked. xD
2011. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

jolwan okéskaa...:)

érteem és köszii.*-*

még irjj vmi olyant ami még jo lenne léccykeeh..:)

2011. júl. 21. 11:43
 3/61 anonim ***** válasza:

A ruhákhoz nem értek, ugyhogy csak "lelki támogatást" tudok nyújtani.

Gondolom fiatal vagy, ha ezt a magasság túlzottan nagy a környezetedhez képest. Később majd semmi gond nem lesz vele.

Probléma inkább a súlyoddal lehet, mert szerintem ez kóros soványságnak számít...

2011. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg nem ártana egy +10-15 kg,de növésben lévőknél előfordul a nyúlánkság(és a nyalánkság). xDD

Ami még jól állna neked?hm inkább nem írom le.bocs. :D

2011. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

jahm érteem...

okés..köszönöm.:$

háát jahm.. báár mostanába máár nagyjábol hizogatok... de ez sajnos nem elég...:S

pedig nagyon sokat eszek szinte minden órába eszek vmit...

vmit nemt udnál ajánlani? vmi hizos gyogyszer vagy vmi?

2011. júl. 21. 11:58
 6/61 A kérdező kommentje:

jahm jo lenne...:)

na irrdd leee...:D

2011. júl. 21. 11:58
 7/61 anonim ***** válasza:

meg az írásoddal. miért nem lehet gyönyörű, dallamos, változatos anyanyelvünket használni e helyett az...okádék helyett?

és igen, nagyon-nagyon-nagyon vékony vagy, szóval nem is csodálom, hogy undorodsz a testedtől. tessék táplálkozni rendszeresen, és kalóriadús ételeket. ha felszedtél néhány kilót, elkezdhetsz sportolni is valamit, a testmozgás meghozza az étvágyat, aztán meg egy jó alvás...

a lényeg, hogy bármit is veszel fel, ne hangsúlyozd a végtagjaid. kerüld a cicanadrágot (a magassarkút, bár ez gondolom, evidens), az összes feszülős holmit.

[link]

(első ruha)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


18.L

2011. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
Sportolj sokat!! Ahhoz, h hízz, ahhoz nem csak zsírra van szükséged, hanem izomrs is... 16L
2011. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

én tudom mi állna a legjobban :)


ha nem írnál ilyen kib*szottul idegesítően. ;)


egyébként tök jó neked hogy magas vagy meg vékony. sokan irigyelhetnek, közöttük én is :)

2011. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:

a short is jól állna,lehet h a hosszúhh szoknyácskákh is.

Hízlaló tabletta?Tepertő? :)))

2011. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!