Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angol babaruha méretezésben...

Angol babaruha méretezésben kéne nekem segítség?!

Figyelt kérdés

Ha most kb 73-74 cm-es a babám (inkább a magas vékony kategóriába sorolnám :) ) akkor milyen angol méretű ruha kéne neki? ill 12 és vagy 13cm-es lábra milyen cipő?

Inkább nagyobb legyen rá mint kicsi.


2010. júl. 1. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

74-80-as ruha,ez korban kb9-12hónapos a ruhaméretben.De rá is van írva mindkét méret általában.De ha vékony,akkor rövidnadrágból,szoknyából,legingsből kisebb is jó lesz rá, a 4 éves lányaim kedvenc pörgős szoknyája újszülött méretű.:DDD És sok 1/2-1 éves méretű pamut rövidnacijuk is van.

A cipőt így fejből nem tudom.:(

2010. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] vannak táblázatok és átváltó is remélem jó lesz
2010. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az itthoni méretezést tudom :) De szerintem kint nem centiben mérnek ezért lettem volna kíváncsi hogy esetleg van e vkinek tapasztalata!

Második köszönöm! Megnézem.

2010. júl. 1. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia a ruha 9-12 hós

a cipő 3 1/2-es-4 es

2010. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mivel nem alszik el, kint játszunk még vele a nagyágyon, utána még töbször próbálkozunk visszatenni, de a legtöbbször csak sírás a végeahogy leteszem már ül fel, sír....

Vacsorára még cicizik de az is mindig változó hogy mennyit mert van hogy elalszik a felénél van hogy elmászkál, (sosem evett nyugodtan ciciből) de ha elalszik és le tudom tenni fél óra múlva felkel és ugyan ott vagyok mintha el se aludt volna. Nem könnyű eset :):(

2010. júl. 11. 10:17
 6/6 A kérdező kommentje:
hopp ezt nem ide akartam írni!
2010. júl. 11. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!