Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ilyen cipőt felvenni...

Ciki ilyen cipőt felvenni szoknyához, rövidnadrághoz?

Figyelt kérdés

[link]

Ehhez hasonló cipő csak hosszú szárú nadrággal jó? :S Vagy van aki mással is felveszi?


2011. szept. 13. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
elég nyanyás sztem
2011. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem csak hosszúval
2011. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Mindennel ciki, nagyon ronda.
2011. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jó, nekem bejön, csak ezt viselni is tudni kell.
2011. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mindenhogy ronda. De sokakon látom szoknyával is. Az a lényeg, hogy nagyon divatosan, stílusosan öltözz fel hozzá, hogy ne a cipőn legyen a hangsúly. Bár ennyi erővel vehettél volna egy sima egyszerű cipőt is, amit bármivel nyugodtan felvehetsz...
2011. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán jó szoknyával, de inkább hűvösebb őszi időben tudom elképzelni egy vastagabb szép harisnyával és egy divatos tweed-szoknyával
2011. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

én pár éve még utáltam ezt a típusú cipőt, de most már nagyon-nagyon tetszik!!

bármivel szuper, szoknya, nadrág, színes, mintás harisnya, amivel csak akarod.

csak a színek összhangjára figyelj.

2011. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet más színben jobban nézne ki ez a cipő.És lábon teljesen másképp mutat, mint itt önmagában.:)

Én hosszú szárú nadrággal venném fel, de szoknyával is biztos jó lehet. A lényeg tényleg az ízlésességen van, és a színek hangsúlyán. Na meg persze tudni kell viselni.

2011. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Én nemrég vettem egy hasonló cipőt csak szürkésbarnában.

Szerintem nagyon egyedi és erős stílusérzék kell egy ilyen cipőhöz. ;)

Először csőfarmerrel, egy lenge sötétlila blúzzal, nagyon hosszú baglyos nyaklánccal vettem fel, és összetalálkoztam az egyik volt gimis osztálytársammal (erősen plázacica), aki le volt döbbenve, hogy ez a ronda cipő milyen szép rajtam azokkal a ruhadarabokkal, és nem is gondolta volna, hogy ezt lehet jól is hordani. :P

Ősszel fel fogom venni színes harisnyával és szoknyával is! Ahogy mondta egy előző: csak a színek összhangjára kell figyelni! Meg persze azért a ruhadarabok stílusára is...nyilván nem kell felvenni egy adidas szoknyával vagy ilyesmi:D

2011. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ronda de hát mit csináljunk, ez a divat.

inkább csőgatya. szoknyával nagyon idétlen.

2011. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!