Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aranyszínű bikini. Divat?

Aranyszínű bikini. Divat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Most a szegecsekkel kirakott vaddisznóbőr a divat...

Komolyan ennyire hülye vagy? Ha nem divat, elégeted?

2011. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező azt akarta tulajdonképpen hogy ciki e az aranyszínű.Nem kell azonnal leoltani mert neked nem tettszik valami...

Szerintem jó az aranyszínű is.És nem lejárt dolog de divatban nem tudom hogy van e.Most hogy mondod nekem is kel olyan :D

2011. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem divat...Bar szerintem inkabb kulfoldon..Amerikaba meg ilyen helyeken..M.O.-n meg soha nem lattam senkin

ebben a klpiben pl. abban vannak

http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A&ob=av2e

2011. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
sztem elég gusztustalan ,de te tudod 19L
2011. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ a második és a harmadik választ adónak.(örülök, hogy mégsem volt lehetetlen a válaszadás)

Az elsőnek.Itt gondolkodtam, hogy mit is válaszoljak és legfőképp milyen stílusban arra a minősíthetetlen és az általad valószínűleg roppant viccesnek vélt írásodra.Végül amellett döntöttem, hogy nem süllyedek a szintedre...így legalább abban a hitben ringathatom magam, hogy csöppnyi agyad fejlődik valamit, bár, mint tudjuk hiú ábránd, mert az agysejt nem termelődik :)úgyhogy, fájdalom, így maradtál kedves barátom.

1.Ki az ótvaros rosseb mondta, hogy nekem van olyanom???

2.Ha lenne is, nem írtam, hogy javasold mit is tegyek vele.

3.A szegecsekkel kivert vaddisznó idei divatjára a kutya nem volt kíváncsi.

4.Egyszerű kérdésemre egyszerű választ vártam...tőled nem kaptam-nyilvánvaló miért:Mert teljesen meghaladta az agyi kapacitásodat e feladat.Csak az vész homályba, hogy miért próbálkoztál szerencsétlen.

És még valami: akkor hülyézz le valakit, ha meggyőződtél róla maradéktalanul, hogy VALÓBAN hülyébb az illető nálad.(óvatosan, mert valószínű ilyen kevés akad-én nem tartozom közéjük ebben biztos vagyok)További szép napot!

2011. júl. 23. 14:39
 6/18 A kérdező kommentje:
Többieknek is köszönöm a választ.
2011. júl. 23. 14:40
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kisebbségi, akkor nem divat.
2011. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:)))nem vagyok roma
2011. júl. 23. 17:55
 9/18 anonim ***** válasza:

4.válaszoló vok.Nem tudom hol olvastad h lehülyéztelek...mert nem...annyit írtam h szerintem gusztustalan az aranyszínű bikini...nem lehet véleményem? És ezzel egyben a kérdésre is válaszoltam, ha tudnál olvasni a sorok között...szerintem NEM divat mert GUSZTUSTALAN....

és pont TE írod hogy ne hülyézz le senkit ha nem bizonyosodtál meg róla h nálad hülyébb az illető??!:O nem tudod véletlenül h ki írta azt : "teljesen meghaladta az agyi kapacitásodat e feladat"

De tényleg baromi ostoba lehetsz ha egy egyszerű véleményen így felhúztad magad...Ba.omarcú.

2011. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De biztos azt hitted hogy most jól megmondtad, hű de odaszóltál ...elég szánalmas vagy :S ;)
2011. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!