Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt hallottam, a tanga viselet...

Azt hallottam, a tanga viselete egészségteken. Ez min alapulhat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 14:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nos akkor valami van benne.... én úgy fogom csinálni, hogy naci alá mindig rendes bugyit hordok, csak ha "akció" várható és kell a csini darab,. arra az időre veszek fel , abból nem lehet baj.

azt nem is értem, hoyg miért akar valaki s-es tangát ha kicsi neki, mivel gusztustalan látvány ba bevág mindenhol, nem?

2009. ápr. 6. 10:08
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a tangával nincs gond (a dokik meg nem mindig okosak, hallottam történeteket), de mondjuk esztétikusabb lehet szerintem egy rendes francia bugyi...
2009. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha megfelelo meretetvalasztassz nem lessz semmi gond!!

en is tangat hordok de persze inkabb egy merettel nagyobbat ami kenyelmes es nem is erzed hogy rajtad van..

keruld azokat amik hatul gumisak mert azok nagyon bevagnak inkabb anyag lenyen !!!

pusz

2009. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!