Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek van ötlete? Egy belebújó...

Kinek van ötlete? Egy belebújós tutyit kaptam, kijön belőle a lábam, hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
van rajta egy kis masni féle, ami elöl lefogja ugyan a lábam egy kis részét, de hátul kijár belőle. Gondoltam rá, hogy elvinném cipészhez, hogy tud-e valamit rátenni. Tetszik, jó is a méret, csak ez az egy gond van vele. Pedig az én ízlésemet nehéz eltalálni.
2011. júl. 26. 16:33
 1/7 hot_kiss ***** válasza:

Egy az, hogy mi a franc az a tutyi? :|

Feltételezem, hogy valami cipőféle, próbálj a sarkához tenni egy kis vattát vagy zsepit, amivel meggátolod a lötyögést.

2011. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jogos. :) Nem jutott más elnevezés eszembe


link: [link]

2011. júl. 26. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:

En csak azt tudom neked javasolni, hogy ne vegyek fel harisnyat, ha felveszed, mert en azt tapasztaltam, hogy a harisnyatol kicsuszik a labam a cipobol.

Amugy probald meg, hogy amikor jarsz, ne labujjhegyre lepj eloszor, hanem sarokra!

2011. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jaa ez a béna hamupipőke cipőxD

nemszeretem ha egy lány ilyet hord, amúgymeg azt tudom tanácsolni amit minden cipőnél

tömd ki az elejét vattával

2011. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Topánka. Az egy fokkal normálisabb elnevezése. Egyébként lehet venni a Deichmanban sarokfogót. Beragasztod hátra és máris jó lesz a lábadra!=)
2011. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólását! :)

A sarokfogónak utána fogok nézni, még nem hallottam róla.

2011. aug. 1. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Tutyinak én azt nevezném, amikor pl. kutyába lépsz vagy karmos-szőrösbe, illetve bármilyen belebújós puha izébe. :)
2011. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!