Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öv kérdés. Mely most a divatos?

Öv kérdés. Mely most a divatos?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mostanában nagyon mennek ezek a derékövek, de a nadrágokhoz mik most a divatos övek?
2011. júl. 26. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Most divatban vannak a nagy csatos övek. Van ami egyszerűen csak egy kör alakú nagy csattal rendelkezik elől, de van olyan is, ami kocka alakú. (bár az jobban kihozza, ha duci vagy)

Én inkább dollár jeleset, vagy a 69-es öveket találom divatosnak. Bár néha ezek elképesztően röhejesen tudnak kinézni, feltéve, ha nem 13éves túletetett csaj vagy, egy 69-es mintájú övvel a derekadon :)

Remélem tudtam segíteni. Puszii.

2011. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nee, ezek a dollárjelek, meg kártyapaklis sza.rságok...

amúgy szerintem annyira mindegy, most sok divatban van. vékony, vastag, világosbarna, sötétbarna, kiscsatos, nagycsatos, fonott, patentos....

2011. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ááá első borzalmas, fújj! Kiborítanak ezek az övek, ezek maximum az ászia centerben divatosak, amúgy nem!

Visszatérve most nagyon divatosak a vékony, fonott, barna övek, a virágos vagy például a szegecses, emellett a vintage övek.


[link]

2011. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!