Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a farmer...

Szerintetek ez a farmer milyen színű?

Figyelt kérdés

[link]


Engem a fekete (black érdekelne), mert hiába az a neve, szerintem az nem fekete. Kék vagy szürke farmert meg nem akarok.


2011. júl. 27. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fekete, de koptatott, és azért ilyen. Ezek szerint te olyat keresel, ami teljesen mély fekete, koptatások nélkül. Akkor ne ezt vedd meg:)
2011. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez hol lenne már kék? :D

ez fekete de koptatva van

amúgy van még lyn ember aki trapéz gatyt hord ? :O

2011. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez galambfosszürke
2011. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen feketére gondolsz?


[link]

2011. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül mély feketét keresek, csak nem olyat aminek köze nincs a feketéhez.


Ja, és második: igen, lesz olyan ember, én, ha megveszem. Ívben és magasról sz... fütyülök én a divatra, csak nekem tetsszen.

2011. júl. 27. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

ez már nem a divatról szól hanem az alapkinézettségről ...

zért a kórral is kell haladni ez nem 1995

2011. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Harmadiknek sztem igaza van, nekem is az az érzésem. :-) Azért annyi eszem van, hogy ami koptatott, az nem lesz elejétől végéig egyforma színű...


Amúgy offoktól kíméljetek, nem az érdekel, hogy más felvenné-e, vagy hogy mekkora hülye leszek én 2011-ben trapézgatyában. Nem az volt a kérdés, hogy "Nektek tetszik?", hanem hogy "Milyen színű?". Ami az alapkinézettséget illeti, megnyugodtam, amikor benéztem a szekrénybe... Ami ott van, azon egy trapéz már nem oszt, nem szoroz....

2011. júl. 27. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen koptatott fekete.

Amúgy talán 2005 körül kezdtek el szűkülni a farmerek, addig mindenki trapézt hordott.

2011. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!