Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 évesen ciki a farmerba...

KIss robi kérdése:

15 évesen ciki a farmerba betürt ing?

Figyelt kérdés
meg persze övvel :)
2011. júl. 27. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, stílusos. :D
2011. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kössz :) sokan mondják hogy a nagypapám is iet hord de sztem akinek van egyénisége és nem követi az emosokat vagynem tom azt nem érdekli.sztem jol néz ki . kössz :)
2011. júl. 27. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:

En altalaban ugy jarok:)

Nekem nagyon tetszik es nagyon is jol all:)

2011. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem ciki, ha tudod viselni.
2011. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen az ing. Ha alacsony vagy és hosszú az ing, tűrd be mindenképpen.
2011. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem is jó,nekem nagyon bejön,csak nekem még az a kérdés lenne milyen cipővel kellene felvenni?Nekem rövid ujjú sötét zöld ingem van kissé sportos ha betűröm de nem tudom mihez lenne jó,balerina esetleg ami fekete?ehhez jó.
2011. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg olyan hogy van akinek jól áll, de van akin nevetséges.

Pl. barátom nagyon magas és ha betűri akkor a lábai túl hosszúnak tűnnek mint egy zsiráf és olyan viccesen néz ki mintha a gatya tüdőig lenne húzva, pedig nincs csak magas ezért úgy tűnik:D Szóval én mindig kirángatom az ingét olyankor, mert sokkal jobban néz ki ha kint van:)


Azt nem tudom te hogy nézel ki, de biztos hogy betűrt ing az nem menő a korosztályodnál. Persze nem kötelező tetszeni a csajoknak. Öltözz úgy ahogy te jónak látod, ha barátnőnek nem tetszik majd átalakít ha nem akarod is XD

2011. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kössz mindenki de én maradok a betürésnél.magas vok de nem huzom fel nyakig :) a legtöbb csajnak viszont tetszik
2011. júl. 27. 17:50
 9/11 anonim ***** válasza:
rettenetesen dzsigolós! nagyon gáz!
2011. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen jó.Csak ne ilyen cigós helyesorrú cipővel vedd fel.


Szerintem jól néz ki,ha mondjuk egy kockás inget tűrsz be.Vagy lehet sima fehér is,vagy kék.Csíkos ne legyen..az nagyon öreges.:D

Tornacipővel,vagy Suprával viseld.

2011. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!