Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha ilyen bugyit hordok?...

Ciki, ha ilyen bugyit hordok? (lent kép)

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmi bugyit hordok, mert nekem ez a legkényelmesebb. A tangát és a "hagyományos" bugyit nem szeretem. Ciki, ha ilyet hordok?

15/L


2011. júl. 27. 22:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ha neked ez a kényelmes akkor nem ciki !
2011. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én is jobban szeretem ezeket, sokkal kényelmesebbek. a páromnak is jobban tetszik, ha ilyenben vagyok.
2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem mutogatod, mint egy farmert, vagy egy pólót, egyáltalán nem ciki! Akivel pedig eljuttok odáig, hogy megmutasd, az inkább már levenni akarja majd, kevésbé érdekli, hogy milyen!
2011. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki szerintem szexisebb mint némelyik tanga.

üdv

18/F

2011. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

dehogy ciki:)

én is szoktam francia bugyit hordani,igaz a barátom nem annyira szereti mint ha tanga van rajtam,de nembaj,mert nekem tényleg kényelmes..:D bár nyáron nem hordom,mert jobban melegít..

16/L

2011. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, sőt sok pasi inkább a franci bugyit szereti egy lányon! :) Persze a belinkelt képnél vannak szexibb darabok is (de gondolom ezt csak a fazonja miatt linkelted)

Amúgy én is francia bugyit hordok általában! :P

2011. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én is ilyet hordok egyáltalán nem ciki
2013. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én nekem a francia tetszik a legjobban!!
2013. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!