Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megvegyem?

Cicaa . kérdése:

Szerintetek megvegyem?

Figyelt kérdés

A 13 éves lányom , 157 cm körül lehet kb.. és ezt a cipőt szeretné nagyon, hétköznapra.. (merthogy szerinte, ez illik a stílusához.. bár..nem mondom hogy nem.. ! :)) ) :

[link]

Ti megvennétek neki? :)


2011. okt. 22. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én meg!!

Én is hordtam ilyet!! Bár nem tömör sarokkal...Azt nem szerettem...De amint bejött a tavasz sportcipőt hordtam..:)

2011. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számomra nem a legszebb darab, de telitalpúban könnyen lehet menni, mellé nem is magas a sarka, és ha belül is bélelt, még meleg is, legalább télen nem fog megfagyni. Szerintem megéri.
2011. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez nem egy altalanos iskolas kislanynak valo, aki a 13 evevel hatodikos, maximum hetedikes lehet.

Ha valoban te vagy az anyuka, es nem pont a kislany (amit ketlek, mert epp az iment irtal irtal egy valaszt a regneveddel, ott irtad, hogy te vagy a 13 eves gyermek es belinkelted a csizmat).

Masreszt: mar nekem is vannak gyermekeim es egy felnott nore nem jellemzo, hogy pont itt kerjen tanacsot, hogy milyen cipot vasaroljon a gyermekenek.


Szoval nem, ez nem neked valo. Inkabb Edesanyadnak kellene megvennie, ha neki tetszik.

2011. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy általános iskolás kisgyereknek minek magassarkú csizma?

Amúgy édesanyádat kérdezgesd, ne minket! Úgyse mi vesszük meg neked :D

2011. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát elég ronda cipő, de ha ezt szeretné...

Annyira nem magas, telitalpú, abban menni is könnyű, és nem mondom, hogy a magas cipő egy kislánynak való, de télen baromi praktikus tud lenni, egy ilyenben nehezebben fog felfázni, és beázni is csak tényleg nagy hóban ázik egy ilyen.

Viszont ha csak egy téli cipőre futja, inkább egy hosszabb szárút javaslok, mert lesz még hideg.

2011. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!