Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mit csináltok a...

Csajok, mit csináltok a felszaladt, kilyukadt harisnyával, térdfixszel? Gondolom kidobjátok.

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan lány, aki bizonyos ellenérték fejében nekem adná, minthogy kidobja? Nem értem mért nem találok senkit, pedig jó ideje keresem. Most komolyan, mindenki jól járna, én is, de legfőképpen a lány, mert némi pénzhez jutna a számára már úgyis használhatatlan harisnya, térdfix helyett. Szóval csajok, ti mit gondoltok erről?
2011. júl. 30. 13:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Amúgy olvastam, hogy a népdalokban az ártalmatlan szavaknak (pl. gyümölcsneveknek) is van szimbolikus jelentése, aminek erős szexuális kötődése van. Így simán el tudom képzelni, hogy az előbbi dalszöveget egy lábfétisiszta írta.
2012. jan. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Új év új felszaladt harisnyák:)

Szerintem sincs mit szégyelni a harisnyafétisben.


Van olyan nő akinek lenne elhasználódott felszaladt harisnyája? Bosszantó dolog amikor alig van meg pár napja és máris ki kell dobni...

Engem érdekelne, megvenném és vehetnél újat helyette:)

Mindenki jól járna!


Ti mit gondoltok erről?


-Dgyorgy

2012. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Én sem értem, h mért nem látnak benne fantáziát a csajok, h egy kidobásra ítélt harisnyát mért nem ad el inkább, mindenki jól járna a dologgal...Amúgy nekem már sikerült vennem egy csajszitól, de legalább másfél 2hónapig vadásztam mire jött egy olyan csajszi, aki látott benne fantáziát, h a szemétbe szánt harisnyáiból inkább lóvét csinál.Ez még nyáron volt, de ezóta se semmi. Pedig ennél könnyebb pénzkereset nemnagyon van, mert kb semmit nem kell érte tenni, csak harisnyát hordani(amit egyébként is felvenne, mert sokszor muszáj), és ha elhasználta, ahelyett, h kidobná feladja postán némi tüskéért cserébe..Egyszerűen nem értem, h a csajoknak ez mért nem érné meg, én tuti eladnám az ilyen cuccaimat, ha kéne vkinek, de én srác vok, szal nem hinném, h bárkinek kéne pl elhasznált boxer, vagy ilyesmi, de ha esetleg valaki pályázna rá, akkor nem nagyon gondolkoznék, már adnám is el neki.. Szal ez megintcsak azt erősíti bennem, h naon nem értem a nőket...:S
2012. jan. 9. 09:05
 24/25 anonim válasza:
Engem is érdekelne,lányok nem fogjátok megbánni,jól jártok:)
2012. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Sziasztok!

Van aki benne lenne használt kilyukadt harisnyáját elpasszolni nekem?:)

Vehetnél érte újat!

Harisnyát viselő igazi nők válaszát várom tisztelettel!


Puszi a lábaitokra!

2012. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!