Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mit csináltok a...

Csajok, mit csináltok a felszaladt, kilyukadt harisnyával, térdfixszel? Gondolom kidobjátok.

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan lány, aki bizonyos ellenérték fejében nekem adná, minthogy kidobja? Nem értem mért nem találok senkit, pedig jó ideje keresem. Most komolyan, mindenki jól járna, én is, de legfőképpen a lány, mert némi pénzhez jutna a számára már úgyis használhatatlan harisnya, térdfix helyett. Szóval csajok, ti mit gondoltok erről?
2011. júl. 30. 13:12
1 2 3
 11/25 szamóca.. ***** válasza:

az emberek nem bírják elviselni a tőlük idegen dolgokat.

mondjuk én sem értem meg miért jó, de egészségetekre, mindenki azt teszi amit élvez. sajnos a személyemet nem adom itt ki, ez elvem, máshogy meg nem megvalósítható.

2011. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

De hogy dobom ki !! :O

Átlátszó köröm lakkal kicsit be kell kenni és tök jól összefogja a szálakat, :D

2011. aug. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
am mit akarsz csinálni a harisnyákkal???
2011. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Itt nem igazán szeretnék belemenni ilyesmikbe. Harisnyáért megmondom..;) Am mért számít, h mit akarok vele, ha az elhasznált harisnya már úgysem kell, és csak kidobnád?
2011. aug. 7. 17:24
 15/25 anonim ***** válasza:
Ne tagadd lábfétises vagy;) Én is az vagyok,nincs ebben semmi szégyelnivaló!Imádom a női lábak illatát,sőt a női cipők,harisnyák illatát is,főleg az épp aktuális barátnőmét!!Meg még sok nőét!:D 30F
2011. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Naná,h az vok, eszemben sincs tagadni.:)Bár én inkább a harisnyás lábakért, harisnyákért vagyok nagyon oda. Én is legjobban a kedvesemét szeretem, de néha kell a változatosság, bár ezt azért még le kell rendeznem magamban..
2011. szept. 23. 18:10
 17/25 anonim ***** válasza:

Japánban már van használt női bugyikat gyűjtő automata, ahová a csajok bedobják, a pasik meg pénzért kivehetik.

Idehaza van párezer (biztos van annyi) ilyen-olyan fétises titokban a netet bújva, addig a japcsik ezt már szinte nyíltan felvállalják.

2011. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Utolsó,igazad van,itthon is vannak ilyen olyan fétises emberek(én pl láb..) de Magyarországon még ferde szemmel néznek az emberre sajnos,ha nyíltan vállalja.Én se hangoztatom a nagy nyilvánosság elött,hogy lábimádó vagyok mert néznének rám mint a csodabogárra...

Amúgy egy ugyanilyen automatát mint japánban üzembe helyezhetnének itthon is,de nők által használt harisnyával!!!:)) 30F

2011. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik nő ismerősöd odaadja.Én többnek is mondtam,hogy ne dobja ki,mert szükségem van rájuk és azóta odaadják.

Mielőtt bárki megkérdezné,nekem festéket szűrni kell!

2012. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ez a lábfétis nem egy új dolog, még egy magyar népdalban is van róla szó.


"Megyen már a hajnalcsillag lefelé,

Az én kedves galambom most megyen hazafelé.

Lábán van a csizmája, lakkosszárú kiscsizma.

Rásütött a hajnalcsillag sugara. "


Szerintem burkoltan itt is megjelenik a dolog.

2012. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!