Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti milyen cipőt...

Lányok, ti milyen cipőt hordtok, ősszel?

Figyelt kérdés

Ötletek gyűjtenék, de arra is kíváncsi vagyok, hogy más mit hord. Gondoltam, váltok egy kicsit. Olyanra gondoltam, ami nem sportcipő, de nem is magassarkú, mégis zárt, akár zoknival is fel lehet venni.

Van ilyen vajon ? :D Linket légyszi.


2011. júl. 30. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ilyen ''deszkás'' cipőt:


[link]


Egyátalán nem azért mert divat vagy nem hanem jó meleg, nekem fekete, rajta ugyanez csak narancssárgában:)


12L

2011. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link] (innen a képről a 4-es, csak sárgában, meg a 45-ös ).

De szeretnék venni hamarosan valami olyasmi cipőt is, ami elegánsabb cuccokhoz is megy, mivel olyan helyen dolgozom ahova az (is) illene. A stílusom olyan, hogy szeretek sportosabban is öltözködni, de lehet elegáns is, ahogy az alkalom megköveteli. Munkahelyemre megy a sportos is, de van pár divatosabb, elegánsabb cuccom is, ahhoz kellene valami hozzáillő cipő.

2011. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]


majd ilyesmit akarok venni, már van feketében, imádom(L)

2011. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

tornacipő,sportcipő vagy ha jó idő van topánka.

Mond,mi olyan van ami zárt de nem csizma,tornacipő,edzőcipő? :S

2011. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem zavar, hogy pont ezt kérdeztem ? Hogy van-e ilyen ?
2011. júl. 30. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!