Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan dobhatnék fel egy...

Hogyan dobhatnék fel egy egyszerű fekete női hosszabb fazonú atlétát?

Figyelt kérdés

Van egy hosszabb fazonú fekete atlétám( [link] ilyesmi,csak hosszabb)),és fel szeretném valahogy gyorsan dobni...Valami ollós dologra gondoltam,mert most nem nagyon tudok bonyolultabb kellékeket szerezni.Valami ilyesmire gondoltam: [link]

Van valami ötletetek?


2011. júl. 30. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ilyen ötletem nincsen..

DE szerintem ha kicsit hosszabb és lejjebb is ér,akkor egy övvel nagyon jól fel lehet dobni

2011. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%
én azt ajánlanám, hogy tegyél egy színes virágot (h&m-ben lehet kapni) fentre az egyik meled fölé... az úgy feldobná kicsit... ilyen kitűzőszerűség
2011. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Fogsz egy szalagot, rávarrod masniként, akár az elejére vagy a hátuljára egy nagyobbat, mondjuk pirosat. Vagy nagy, színes gombokat varrsz rá.
2011. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hot_kiss ***** válasza:
100%
Szerintem is gombokat vagy saját készítésű virágot, masnit csinálj rá.
2011. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt van pár ötlet, persze kell egy kis kézügyesség:

[link]


[link]


Kis ügyességgel rakhatsz rá ilyen fűző szerű izét:

[link]


Vagy ilyet:

[link]

2011. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy batikold be,vagypedig vegyel sprayt,es fujjal ra valamilyen mintakat,pl sziv,irjal ra valami angol szoveget
2011. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!