Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemisták milyen táskát...

Egyetemisták milyen táskát szoktak hordani, ha a kolesz közel van a sulihoz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a kis táskámat hordom, azt amit egyébként is a mindennapokban, van benne toll, papír. Egyetemi órákra nem kell vinni könyvet, legalábbis nálunk tuti nem, csak jegyzetelhetsz, de az sem kötelező.
2011. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Olyat, amilyen tetszik nekik. Ilyen hülye kérdést:D

Speciel nekem nincs közel az albérlet a sulihoz, de egy sima válltáskát hordok. 2-3 füzetnél több sosem kell egy napra, ha meg esetleg kell tankönyv is, az mindig van valakinél helyettem :D

2011. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kis válltáskát, benne írószer, pénz, telefon, bérlet, papírok, zsepi, innivaló, kaja (ha hosszú napom van a suliban).


Egész napra 1 spirálfüzet van nálam, tárgyanként külön lapra jegyzetelek, a koliban pedig kitépem a lapot és tárgyanként lefűzöm egy mappába. Így nem kell többféle füzetet cipelnem magammal.

2011. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Előadásokra lefűzött A4-esekkel megyek, szemináriumokra meg van olyan füzetem, ami így külön van választva színekkel, ebbe elfér minden 1 toll és kész (ha kifogy, az előadó teremeben ül még vagy 300 diák csak akad egy másik) Ehhez meg olyan táskát veszel, ami neked tetszik, viszont ha közel vagy akkor nem is muszáj zsebre vágod a pénzt, telefont kezedbe a füzet és csá van

19L

2011. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is most másodéves leszek. Én egy barátnőmtől kaptam egy szép táskát, amit Ő készített nekem. Azt szoktam vinni. Belefér a füzetem tolltartó és ami még kell. Azért kérdeztem,hogy ez nem annyira égő-e. :)
2011. júl. 31. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!