Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi nem tucat? (Kérdésed túl...

Mi nem tucat? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Csőnadrág-tucat, converse-tucat, miniszoknya-tucat, cicanaci-tucat, magassarkú-tucat, mintás póló-tucat...

Akkor mi nem tucat? Mit lehet felvenni ami nem tucat? O.o


2011. aug. 1. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
tucat??? ez most valami új szleng? mert am a tucat tizenkettőt jelent..
2011. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Ma már mindenre azt mondják hogy tucat, ha az ha nem. -_-"
2011. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ne érdekeljen ki mit mondd...a mai világban már minden tucat egyesek szerint.ha neked a csőnaci tetszik hordd, ha a miniszoknya vedd fel, ha magassarkúban érzed jól magad miért ne?!azt vedd fel, ami tetszik és ne hallgass a "tucatozókra";)
2011. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az a nem tucat szerintem, ha ízlésesen ahogy neked tetszik válogatod össze ezeket a ruhadarabokat :)ahogy neked a legjobban áll :) mást nem nagyon tehetsz, hiszen ezek kaphatóak a boltban

személy szerint annál tucatabb nincs számomra, ha valaki leggingszet visel egy toppal és magasszárú tornacipővel, vagy a másik amitől kiráz a hideg, barna műbőr, de szigorúan olyan aminek szinte még szaga is van, és már messziről rikít hogy kínai leopárdos sálal, keresztpántos táskával és kiegyenesített hajjal :(

2011. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Rég veled van a probléma, ha azt sem tudod meglátni, hogy mi az egy üzlet kínálatában amit nem látsz minden 2. emberen...
2011. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Amúgy meg látom én is mit hord minden 2. csaj és próbálok nem ugyan úgy öltözködni...

De ezt a cicanaci, csőtopp, tornacipő összeállítás én is utálom -.-"

2011. aug. 1. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy ami jól néz ki, ízléses, divatos arra azt mondják, hogy tömeg és ciki. Ami feltűnő és más nem hordja, az meg ízléstelen, bohóc, ronda, divatjamúlt jelzőket kapja:) Én már rég úgy vagyok vele, hogy azt hordom, ami tetszik és ami jól áll. Ha van másnak is ilyenje, hát legyen, ha egyedül magamon látom azt az összeállítást, úgyis jó:) Meg akinek van stílusa, az tömegcuccban is egyedi lesz.
2011. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
26%
otthonka?
2011. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ömmm...kösz utolsó, nem erre gondoltam -.-"
2011. aug. 10. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!