Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Hogy néz ki egy...

MERCEDESBENZ kérdése:

Rockerek! Hogy néz ki egy rock öltözködés? Csjoknál!?

Figyelt kérdés
csajnál az acélbetétes bakancs jól néz ki ... és a depressziós póló és halálfeles kendő a fején ??? vagy hogy ?? És pasiknál ??
2011. aug. 1. 15:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Én 10 éve vagyok rocker, szóval... Kezdjük ott, hogy hány éves vagy, eddig hogy öltözködtél(cipőtől kezdve minden), és miket hallgatsz?
2011. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Úh...

Öltözz, ahogy akarsz. Nincs öltözködési kódex...

2011. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
hát nem teljesen mindegy? nekem is volt rocker korszakom, bár elég igénytelenül néztem ki. szerintem azt is lehet többféleképpen művelni. lehetsz igénytelen és igényes egyaránt. a bő zenekaros pólók halálfejes kendővel nekem pl az igénytelen kategória, de teszemazt egy fekete szűkebb top (gyártanak már zenekarosba is) egy fekete csőnadrág tornacipővel vagy akár bakanccsal jól tud kinézni. :) de hát azt hordasz amit szeretnék, istenkém, ne kövess másokat :)
2011. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
Persze, a csőnadrág aztán nagyon menő... Az az emósoknál divat, nem a rockereknél...
2011. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

te kérdezted,hogy szép vagy -e.

egyébként ha rocker vagy akkor tudnod kellene.

Ezt így nem lehet ekaetegorizálni,egyszerűen rá kell érezni és kész.

Pl. általába fekete smink a szemen,fűző vagy csak egyszerű póló,attól lehet nőies,hogy rocker,szegecses öv,fekete/barna nadgág,bakkancs....de szerintem nem a külsőn múllik,hogy ki rocker.

ha ilyet kérdezel akkor max divatrocker leszel....

ajánloma rockerek.hu oldalt,ott vvan egy rakat kép ilyen lányokról.

2011. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és .. eddig bakancsot hordtam csőnadrággal meg nem nagyon bő de nem is szűk pólókat viseltem feketét vagy sötét színüeket de azt mondták hogy ez nem rockos .. ilyen zenéket halgatok : Avatar, Depresszió , Ossian , Tankcsapda , Kárpátia ,
2011. aug. 1. 16:24
 7/22 anonim ***** válasza:

Pár ötlet:



[link]


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó, még jó, hogy neked gőzöd sincs az egészről. Latexgatya meg leggings? Azok p*csáknak valók...

Csőgatyát ne hordj, hanem tüllös, csipkés térdig érő szoknyát. Aztán ahogy idősödsz, úgy lehet rövidebb is, ne csinálj magadból ribancot.

Felsőnek beszerezhetsz fűzőket, vagy valami vörös, fekete csipkés cuccokat.

Bakancs tökéletes, ha nyáron meleged van, hord kifűzve annyira, hogy a lábadon maradjon, de ne is legyen szoros. A Steel-t meg kerüld... Kb. ennyi

2011. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ez inkább gothokra jellemző.
2011. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néz ki.

http://www.youtube.com/watch?v=nftwkMZMw40 ilyen van nekem páréves szerintem jó

http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc ez egy évvel volt fiatalabb de szétment

ilyet szeretnék helyette [link]

Kérdező írtam privátot, remélem megkaptad.

2011. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!