Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Hogy néz ki egy...

MERCEDESBENZ kérdése:

Rockerek! Hogy néz ki egy rock öltözködés? Csjoknál!?

Figyelt kérdés
csajnál az acélbetétes bakancs jól néz ki ... és a depressziós póló és halálfeles kendő a fején ??? vagy hogy ?? És pasiknál ??
2011. aug. 1. 15:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A goth is ugyan úgy rocker. A goth csak egy alkategóriája a rocknak, mint a metál...
2011. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

16:51:


A latex gatyát eredetileg a rockerek horták...eredetielg a prostik ruhái voltak, aztán a groupiek kezdték hordani hogy felhívják magukra a figyelmet. Tisztességes lány (értsd diszkósok, jókislányok) fel nem vették volna. Manapság sok az olyan popsztár aki mint pl. Lady Gaga vagy Taylor Momsen rendszeresen punknak/gothnak/rockernek öltözik, és a rajongók követik mint a birkák. Persze aki tudja hogy miől van szó, az egyből levágja, hogy az illető miféle. Minden az összeállításon, frizurán, attitúdön múlik. Az ördög a részletekben és a metálban van :D


Ugyanez a helyzet a tornacipővel is. A 80as években csak a legcsóróbb gyerekek vették fel, igénytelennek mondták. Most meg az összes diszkós páwa Conversben futkosik. Mer márkás, nem lehet igénytelen. A cetli a lényeg, meg hogy kin mi van a videoklippben.



Bőr, latex, láncok, szegecsek, szakadt ruhák... ezek mind rocker dolgok.


Amitől emós lesz, ha elmész a cuki irányába. Egy rocker nem cuki. Lehetsz nőies, sőt ribis, depis vagy vad, de ne kislányos.

2011. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ebben is ugyan úgy lehetnek gyökér dolgok, mint bármi másban. Ezek pl. azok...

És különben is, az akkor volt...

2011. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az akkor volt, most meg most van, de ha holnaptól minden diszkós acélbetétesben rohangál, nem fogom kidobni a bakancsom. Ugyanígy vagyok a latexxel, a bőrrel és a tornacipővel is.
2011. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Én is 13 éves vagyok, rocker. Leírom, hogyan öltözöm:

Együtteses, fesztiválos pólók, de babydoll fazonban, pl:

[link]

[link]

[link]

és szakadt esetleg hipózott csőnadrágot hordok ehhez. Cipőileg vagy Marten's vagy sima fekete/piros converse. Hordok még fekete farmert is, meg mellényeket. Őszre pedig egy tök jó aszimmetrikusan cipzározható szegecses dzsekit vettem :)


13/lány

2011. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nah én is így öltözködtem de váltottam tornacsukárol bakancsra ... és nem hipózóm ki a csőgatyáimat !! de azért köszi :)
2011. aug. 1. 20:13
 17/22 anonim ***** válasza:

A jövő nem kifogás, mert a most az most van.

Latexes gyökér...

2011. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Korlátolt vagy te de nagyon...


David Bowie, Blondie, Iggy Pop, Runaways, Mötley Crüe... folytassam? :P

2011. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Régen hallgattam őket. Régen... Egyéb?
2011. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Billy Talent,Metallica Blink182,Sum 41... ezek is jók! Na én talpig feketébe járok szinte. Nincs hosszú hajam hanem rövid. Légy egyedi ne mások mondják meg hogy öltözködj azért. Rocker vagy ha a véredben van akkor úgy is viselkedsz öltözködsz!
2012. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!