Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvennétek ezt a cipőt a...

Megvennétek ezt a cipőt a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap beleszerettem egy bőr bokacsizmába, ami ráadásul kényelmes is, és szinte minden nadrágommal fel tudnám venni valamint az ára is megfizethető. Viszont teljesen sima a talpa (annyira, hogy a fények tükröződnek benne!), és amikor felpróbáltam meg is csúsztam benne. Szóval tegnap végül otthagytam a boltban, de egész éjjel azon gondolkodtam, hogy pont erre a cipőre van szükségem. Visszamenjek megvenni szerintetek? Valahogy csak hozzá lehet szokni a csúszós cipőtalphoz, nem?:D
2011. aug. 2. 08:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerinted nem tud a cipász valami dög erös ragasztóval gumitalpat ragasztani hozzá? Ha ez lehetséges,és ennyire belezúgtál én megvenném a helyedben.
2011. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

télen a jeges úton jó móka abban lenni :D

hát én nem venném meg S:

mindig és ha sietni kell meg futni aztán megcsúszol? :O

2011. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy annyira nem vagyok eleresztve, hogy plusz 2-3 ezret kifizessek egy vadiúj csizma talpaltatására, szóval a cipészt szeretném megúszni:)
2011. aug. 2. 08:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire élsz jeges környezetben. Én falusi vagyok, ott elengedhetetlen a recés talp. Városon tanulok, na ott simán végigjártam egy telet a tükörsima bokacsizmámon :)
2011. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az szép, és egyszer se csúsztál el??? Városban élek amúgy, de télen csúszok-mászok recés talpú csizmában is:D
2011. aug. 2. 08:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem is most egy elég lapos talpú csizmám volt a télen, és nem egyszer megcsúsztam, elestem... :S én nem venném meg, ha már a boltban is megcsúsznék benne.
2011. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A sima-talpú vagyok :) Jobban vigyáztam. Nem mondom, hogy nem csusszantam meg egyszer sem, de baleset az nem volt :) Viszont, ha nagyon bizonytalan vagy lehet hogy jobb egy gumitalpú. Hátha találsz abból is hasonlót.
2011. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Beszélj egy suszterrel. Mondd el a problémád és kérdezd meg, érdemes-e megvenni, lehet-e valami megoldást a talpára.
2011. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De azért azt is számítsd hozzá, hogy a boltban milyen volt a padló. Mert én pl a vásárcsarnokban jártam úgy, hogy úgy csúszkáltam, mintha jégen lettem volna, viszont sehol máshol nem jött elő ez a probléma.

Amúgy ez lenne az egyetlen csizmád? Mert ha van egy másik amit a csúszós időben tudsz hordani, akkor mindenképp vedd meg.

2011. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem még csak augusztus van, tuti hogy lesznek még jő fajta csizmák mindenfele. Szerintem ne vedd meg, csak akkor, ha van másik, amit olyan időben használhatsz. Bár én nem venném meg.
2011. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!