Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vegyek fel?

Milyen ruhákat vegyek fel?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit nőiesebben, divatosabban öltözködni. Olyan ruhaötleteket szeretnék amiket mostanában szívesen hordanak. Inkább ilyen alap cuccokra gondolok pl cicanadrág.
2011. aug. 2. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Cicanadrág...gratulálok...megtetted az első lépést az elribancosodás felé...muszáj mindig a másikat majmolni?
2011. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Azt vedd fel ami jól áll és tetszik neked. Ha másokat majmolsz csak nevetséges leszel...
2011. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/user/PlasticTinkerbell#p/u/0/0kQezx18..

nem tudom milyen a stílusod, de én szívesen hordok cicanadrágot hosszított pólóval, állandóan ez volt rajtam suli végén, saru, hosszabb kardigán vagy kabát ha esetleg hideg van, én ahhoz majd veszek öveket, blézer, jobban szeretem, mint a pulcsikat, farmernadrág, az mindegy milyen, most sokat láttam ami több gombos, bokacsizma, magasszárú cipő, a sportcipőket nem nagyon kedvelem, de azért van, mert az egyik nadrágomhoz jól áll, pólók

még van 3-4 sálam, amiket nagyon szeretek azok a karkötők

2011. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Juj én meg hordok bugyikát,zoknicskát,cicifixecskét,évszaktól függően rövidebb vagy hosszabb nacikát ill. szoknyácskát,nyáron inkább rucikát,télen főleg pulcsikát meg kabátocskát sálacskával,sapikával,kesztyűcskével,ja meg persze mindig van rajtam még papucska vagy topánka vagy csizmike...aludni pizsiben szoktam...a kalapocskát buliba veszem fel...jujj de jó,örülök,hogy ilyen marhahasznos választ tudtam írni.:)
2011. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az volt. Úgyhogy köszönöm is neki. DE nem kell egyszerre előítélettel gondolni arra aki cicanadrágot vesz fel. Ha jól áll miért ne?
2011. aug. 2. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Én abszolút ajánlom a cicanadrágot akár több darabot is,csinos nőies.Hogy hogy eddig nem volt?
2011. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
volt. Azért említettem meg mint alapdarabot :D
2011. aug. 3. 21:21
 8/9 ívy1 ***** válasza:
Hát ha van cicanacid,hord is.Különböző felsőkkel,tunika,hosszabb ing stb. Ajánlom még a szoknyát,miniruhát,harisnyát meg hasonlókat.
2011. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de beteg emberek vannak itt. miert a lof*asz ert baj a cicanaci????
2011. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!