Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, ha lakodalomba?

Mit gondoltok, ha lakodalomba?

Figyelt kérdés

Hivatalos vagyok egy lagzira, de mivel mult heten is voltam, most is megyek, ezert nem akarom felvenni egymas utan 2x ugyanazt az egyberuhat, ujat meg nem akarok venni. Szoval arra gondoltam, hogy van egy bezs miniszoknyam hozza ugyanolyan bezs boleroval, azt felvennem egy feher magassarkuval es egy tiszta feher felsovel; egyebekent ez a ruha kombinacio meg nem volt rajtam. Mit gondoltok?

18/L


2011. aug. 4. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ez így túl színtelen
2011. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fehér magassarkút ne, jaj ne...
2011. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
tökéletes,úgyis a felsőnek kell a cipőhöz mennie.Bár ha testszínű lenne a cipőd aribb lenne,de így sem gáz szerintem
2011. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha más a lagzinak a társasága és emberkörnyezete, akkor szerintem nyugodtan felveheted ugyan azt, de ez így nem rossz.
2011. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!