Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány harisnyátok, combfixetek,...

Harisnyababee kérdése:

Hány harisnyátok, combfixetek, térdfixetek van? Van köztük olyan ami extrém sokáig bírja/bírta?

Figyelt kérdés
Most rendezgettem a harisnyás fiókjaimat, mer kicsit nagy volt már benne a káosz.:) 59 harisnyám van, 23 combfix, és 46 térdfix. Jah a második kérdést azért tettem hozzá, mert találtam egy harisnyát, amit másfél éve vettem, nagyon sokszor volt már rajtam, és még mindig használható. Meg is lepődtem rajta, mert azért ilyen 8-9 használat után általában megadják magukat a harisnyák.( Van, h hamarabb is, de nálam 8-9 az átlag)
2011. aug. 6. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Huh..

Nekem harisnyám nincs is.

3 combfix, de abból csak 2 a jó, mert a harmadik harisnyatartós, és a kényelmetlen hosszú időre.

5 térfix mert az kell. csak 2 pár pink-black csíkos

2011. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A harisnyáim max 2 használatig bírják, ezért jelenleg azt hiszem nincs is egy sem, holnap veszek is újat. Combfixem van 3, mert még újak. Nem értem más hogy csinálja hogy nem szakad ki rajta?? Én sem csinálok semmit amitől kiszakadhatna mégis mindig kiszakad valahogy, aztán csak otthon szoktam észrevenni, nem tudom hogy történik.
2011. aug. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!