Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy lánynak nem convers...

Ha egy lánynak nem convers cipője van hanem sima tornacipője az gáz?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de a ti véleményetekre lennék kíváncsi.
2011. aug. 6. 21:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/237 anonim ***** válasza:
74%

Azért kíváncsi lennék, hogy egy igazi nő melyik cég ruhatárából öltözne szívesen. Hordaná ezt a nagy szám Converse tornacipőt (ez a cég ennyit képes felmutatni):

[link]


vagy egy ilyen "szarnak" nevezett cég ruhatárából?

http://www.youtube.com/watch?v=NaoSsisxi1g&feature=related


aminek van például parfümje, mindenki azt kérdezte milyen parfümöt használok, de biztosan ez is büdös, és azért volt a melóhelyen, hogy mondta a csaj, hogy jön a szagom után, biztosan a büdös szagot szereti:

http://www.youtube.com/watch?v=WIeorbGhS4U



Bevallom, ha a Converse, akkor tényleg bennem van a hiba.


De ha ez sok embert megnyugtat, akkor leírom: a Converse a legjobb márka, minden nő és férfi álma hogy az utcára tornacipőben járhasson. Mert Ők mind egyedi stílusú emberek.

2011. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/237 anonim ***** válasza:
20%
Most belinkeltél egy sima tornacipőt, mivel annyi eszed sincs, hogy utánanézz milyeneket is gyárt még a converse. Gratulálok. Amúgy lny létemre converse cipút hordok, és hidd el nincs problémám a pasikkal, szerencsére meg vagyok áldva velük. Mellesleg te vmi lúzer diesel mániás lehetsz, én az iylenhez még ha rugdosnánaks e mennék oda, kell a fenének oylan pasi, aki egy márkához ragaszkodik, mint egy lány -.-" szánalmas vagy haver.
2011. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/237 anonim ***** válasza:
27%

Nem ragaszkodok egy márkához. Van Adidas táskám, Kenvelo, Puma, Levi's cuccaim.

Philip Russel dolgaim, amiket jobban szeretek, mint a Nike-t. Csak a Dieselt szeretem stílusra és minőségre.

Ennyi. Úgy, mint ahogy ti a Converse-t szeretitek. És most ezzel mi is a baj? Nem értem, és hangsúlyozom nem én kezdtem. Csak azért linkeltem, mert nem vagyok irigy. Nem gondoltam, hogy ez lesz belőle, már megbántam.

De persze Ti Converse-esek nem tudtok semmit sem alátámasztani, csak a másikat fikázni, mert csak a Converse lehet jó. Minden más szar. És mindenki irigy a Converse-re. Oké, legyetek vele boldogok.

2011. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/237 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem vetted volna észre, akkor mi azt írtuk kezdettől fogva, hogy nem gáz, hogyha nem converse cipője van, hanem sima tornacipője. Erre de írtad, h a converse az sz@r
2011. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/237 anonim ***** válasza:
74%

Nem így volt, olvass vissza.


1.Én is azt írtam, hogy akkor gáz, ha valaki azért hordja, mert ezzel akar "nagy" lenni. De ezt nem hiszem el, hogy ezt mindenki csak stílusból hordja, hirtelen ennyi embernek lett ez a stílusa? Szerintem Ők akarnak ezzel menők lenni.

2. Azt írta valaki, irigy vagyok. Hirtelen belinkeltem a videót hogy nem, mert mire lennék. Erre lett elkezdve, hogy a Diesel ilyen szar, meg olyan szar.

Így volt? Tehát én kezdtem? Szerintem nem.

Ezután, bevallom, már én is írtam, hogy szar. De én ilyet magamtól nem írtam, olvass csak vissza.

A Diesel szerintem több területen bizonyított, de ezt mindenki döntse el maga.

A Converse-ről csak a tornacipő jut mindenki eszébe.

Az a baj, hogy a Converse-esek nem tudják megindokolni sosem, hogy miért olyan nagy szám a Converse. Ehelyett támadnak(legjobb védekezés, itt is bebizonyosodott) mindenki hülye, és minden szar ami a másé. De ez nem indok.

2011. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/237 anonim ***** válasza:
20%
Kussoljál már a hülye Dieseleddel meg Adidasoddal. A fene se kiváncsi, hogy mire cseszed el apád pénzét. Köcsög
2011. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/237 anonim ***** válasza:
74%

Ez jól jött :) Pont ez a Converse-esek színvonala, ez az indok, ettől jó a Converse. :)

Amúgy saját fizetésből élek, ez sem jött be :))))

2011. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/237 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy látom, soknak fáj az igazság, már csak a trágár szöveggel tud jönni :)))
2011. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/237 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kínai és eredeti conversem is. Pár óra után megfájdult a lábam a kínaiba. Az eredetibe végig tudtam állni a 12 órát a munkába, hogy nem fájt a lábam. Nekem tetszik és mivel nekem ez kényelmesebb megveszem drágán, de nincs bajom azzal ha valaki nem eredetit hord.
2011. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/237 anonim ***** válasza:
72%

Minden Teso, Auchan üzletsoron van pár Colosseum, Invázió, Familia stb gagyibolt, nem nehéz képben lenni velük :))


Amúgy igaza van a Dieseles fiúnak, a Conversesek színvonalát jelzi a hozzászólások többsége....

2011. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!