Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy lánynak nem convers...

Ha egy lánynak nem convers cipője van hanem sima tornacipője az gáz?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de a ti véleményetekre lennék kíváncsi.
2011. aug. 6. 21:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/237 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó:

Mustang, Converse


Ezeket a sz@rokat hasonlítjátok a Diesel-hez? Ez elég vicces. Ezek a márkák sehol sincsenek a Dieselhez képest. Nincs ízlésem? Végigmentem az egyik plázán, és 2 csaj szólított le :)

2011. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/237 anonim ***** válasza:
25%

De szánalmas vagy, ahogy a béna Diesel cuccaiddal menőzöl. Elárulom: szar márka, lejárt lemez, és csúnyák a ruháid, bármennyibe is kerültek.

Legalább ha Armanival, Guccival, D&G-val vernéd a nyálad, akkor befognám. De Diesel?

2011. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/237 anonim ***** válasza:
33%

Azta mindenit, 2 csaj? És legalább válaszoltál a kérdésükre, h merre található a mosdó?


Amúgy hiába pattogsz a dieselle, sehol sincs a mustanghoz képest, csak úgy szólok, mielött nagyon leégetnéd magad

2011. aug. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/237 anonim ***** válasza:
74%

Figyeljetek, nem tudom mit kell kötözködni, nem én kezdtem. Ahogy a 22:10-es is megmondta, kicsit unalmasak ezek a kérdések. Mert ugyanezeket már feltették előtte 20 perccel is. Most is csak ugyanazt lehet rá írni, nem?

Valakinek bejön, valakinek nem.

Pont én írtam, hogy az a gáz maga, ha azért hordja, mert menőzni akar, mert az ronda dolog. Ha azért, mert tetszik neki, akkor rendbe van. De gyanítom, hogy a tizenévesek 90%-a azért hordja, mert azt hiszi ebben menő. Magától eszébe sem jutna ilyenbe kilépni az utcára. Nincs igazam?

Nekem írták erre, hogy irigy vagyok, azért linkeltem be, és nem másért a videót, irigységre nincs okom.


És tartsuk tiszteletben azt is, hogy valakinek ez a márka szimpatikus, valakinek az. Számomra a Mustang és a Converse nem sok mindent tett le az asztalra. Gyakorlatilag a Converse csak tornacipőben népszerű, vagy nincs igazam? De ebben mi olyan nagy szám? Én elhiszem hogy valakinek tetszik, meg rajong érte, de mit is tett le az asztalra? Tornacipőt? Elhiszem hogy jó minőségű, csak nem értem mitől ez a nagy Converse őrület?

Másik: menőzzek Armanival. Van pár Armani cuccom. Őszintén megmondom nem nagy szám. Messze nem az, mint amit az ára takar. Van 1-2 jó kinézetű cucca, de szerintem minőségre a Diesel messze jobb. Gucci és D&G cuccom nem volt, és nem is tetszenek, távol állnak tőlem.


Amúgy tök elkanyarodtunk a témától. Mindegy. Hangsúlyozom, ha valaki ezekkel nagyképűsködik, én azt messze elítélem, mert ócska dolog. De pont hogy nem én csinálom ezt, itt írta valaki, hogy irigy vagyok, ami nem igaz. Pont, hogy mint írtam, aki Converse cipőt vesz, szerintem 90%-ba pont hogy ők akarnak menőzni a csillaggal, nem?

Nekem pl. a Diesel farmeromon, gyakorlatilag senki nem látja, vagy a Diesel cipőmön szintén senki nem látja a kemény fél cm-es magasságú "Diesel Industry" feliratot. Akkor miért én akarok menőzni is?

Ha már beszélgetünk, akkor tartsuk tiszteletben egymást, normális hangnemben történjen a beszélgetés, nem? Ne ilyenekkel, hogy nincs stílusod. Sokan szokták mondani, hogy tök jól összeválogatom a ruháimat, hogy csinálom. És ezt tizenévesek is szokták mondani, pedig én már 20-on felül vagyok. Akkor annyira rosszul nem öltözhetek.

A Diesel-t én kedvelem, én ezért rajongok úgy, mint más a Converse tornacipőért. Én nagyon megbízható márkának tartom. Kedvelem a bemutatóit is, pl:

http://www.youtube.com/watch?v=4G8uPnsZwHM&feature=related

És nem azért mert drága: például: Adidast, Pumát, Kenvelot, Budmilt jó márkának tartom, de a Jeans Clubbos PR ruhák is jó minőségűek, de pl. a Nike-t elég rossznak tartom, de ez az én véleményem.

Én itt befejeztem.

2011. aug. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/237 anonim ***** válasza:
28%

Jajjjjjjjjjjjjj mennyi szánalmas irigy kutya van itt :D

Szar a Diesel? Hát igen, Ti akik a Cosmosban vásároljátok meg a sarki kínaiban az 1500 Ft- os farmert (akciósan 1000) Ti aztán menők vagytok!! :D

Egy plázában pedig táblák jelzik a mosdók irányát :) Aligha ezért ment oda hozzá 2 lány....

Nevetségesek bandája xD


A kérdésre válaszolva.... NEM gáz. Ha Neked tetszik és jól érzed magad benne akkor rendben van...


26L

2011. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/237 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem kár is próbálkoznod normális hangnemmel... irigy 14 évesektől (akiknek van összesen 10 ruhadarabjuk, az is kínaiból) nem várj többet.... Ha feljársz ide majd hozzászoksz...
2011. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/237 anonim ***** válasza:
86%

nem gáz szerintem.:)

de kinek mi tetszik? ha valakinek ez tetszik akkor hordja ezt ha valakinek az akkor azt. Mindenkinek más az ízlése és senkinek nincs beleszólása.Ha valaki úgy érzi jól magát...


nem tök mindegy ki mit hord? gratulálok ha erre van időtök hogy más stílusát fikázzátok-.-

2011. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/237 anonim ***** válasza:
82%
Én is 14 vagyok és nem 10 ruhadarabom van és azok se a kínaiból...hanem kb 20póló 4 farmer,3 cipő(1 converse,1supra,1victory)10 pulcsi...látom el vagy te tévedve a mai tizenévesek öltözködéseivel...Ja és az h 2 csaj leszolított nem biztos h a cuccok miatt van...ha alapból jó képű vagy(mint én) akkor nem kellenek azok a hű de menő cuccok!
2011. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/237 anonim ***** válasza:
25%

Nekem 1 kínais van, az is elszakadt, de nincs pénzem Conservre... :) Meg nem nagyon tetszenek a tornacipők.

Egyébként meg szerintem nem az a gáz, ha valakinek kínaiból vett cipője, ruhái vannak, hanem az, hogyha azzal dicsekszik valaki, hogy neki mije van... Szánalmas.

Annak pedig üzenem, aki "dicsekedett" a dolgaival, hogy legalább saját fényképeket tehettél volna fel, azt legalább valaki elhitte volna... egyébként meg: manapság az embert azért szólítják le a lányok, mert jó a nadrágra, a cipője, meg a napszemüvege? Ezek mögött egy tajparaszt, bunkó, gerinctelen férfi is megbújhat... Nem a ruha teszi az embert... De persze ebben a világban a közízlés...

2011. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/237 anonim ***** válasza:
0%
08:50 Az a gáz, h nem érted a viccet és még csak fel sem ismered xD szánalmas vagy gyerekem. Mellesleg elég jól vágod a kínai üzeltek nevét, én egyet se ismerek, mert nem járok oda, ezek szerint te igen. De nyugi, majd lesz pénzed jobb ruhákra is drágám.
2011. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!