Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy lánynak nem convers...

Ha egy lánynak nem convers cipője van hanem sima tornacipője az gáz?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de a ti véleményetekre lennék kíváncsi.
2011. aug. 6. 21:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/237 anonim ***** válasza:
20%
19:12 persze drágám, más érvet nem tud tudsz felhozni? gondoltam. 1-es, leülhetsz a "tesó" boltoddal együtt
2011. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/237 anonim ***** válasza:
20%
18:41 vagyok. Egy Converse cipőm sincs, csak már idegesít az a nagyképű bunkó, aki menőzik itt a szar Dieselével.
2011. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/237 anonim ***** válasza:
74%

Tudod mi a gáz, 20:12-es?

Hogy az első oldalon az én hozzászólásom 93%-ban hasznos, a tied 23%-ban.

Te beszélsz érvről? Hozzál már fel valami érvet a Conversedről, mert csak hőbölögni tudsz, valami normálisat. Ja, nem tudsz? :)))) Az baj. Nem nekem. Neked.


Érdekes: 17:17-es hozzászólásomra senki, egy Converses sem írt semmit, vajon miért? Nem megy?? Ja de, benyögte valaki, hogy nem tudom, hogy gyárt más cipőt is. Linkkel már nem tudta alátámasztani. :)))


Köszönöm, mindent elárul :))))

2011. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/237 anonim ***** válasza:
69%

Nézd meg jobban, az én hozzászólásom 100%-ban hasznos az első oldal, de nem baj, ennél nagyobbat se tudnál volna mellélőni xD ciki (most rohansz mi, leszavazni gyökérke)


Amúgy nem gáz így mindent elismételni, amit én mondok? Ezt azért csinálod, h önálló gondolatod sincs, vagy talán beteg vagy? ha mind1, ez nem az én bajom, nem én vagyok lúzer a neten, meg az életben sem, nekem nincs szükségem arra, h a neten hitegessem a népet, milyen jó is a diesel, meg hogy a szüleimnek mennyi pénze van, h megbírják venni ezt. Majd ha felnött kisdrágám akkor felfogod ezt ;) addig pá

2011. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/237 anonim ***** válasza:
27%

Olvasni megtanultál már?

Saját keresetemből élek, keményen megdolgozok a pénzért.

Érted már??? Ciki, hogy már az olvasás sem megy. Vissza első osztályba. Nem a szüleim veszik. Érted?


Nem gáz, hogy nem tudsz érvet mondani a Converse mellett?

Beégtél? Nem megy? Nagy feladatot sóztam rád mi?

Miért kerülgeted a választ? Ennyire nem megy?

Szánalmas.

2011. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/237 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy pont fordítva, ti akarjátok bemagyarázni, hogy a Converse ilyen meg olyan jó, csak nem tudjátok alátámasztani. Nem hőbölögni kell, hanem valami érv. De azt úgylátom nem fogok kapni.

Sajnállak titeket.

2011. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/237 anonim ***** válasza:
20%
20:55 Te is kitérsz a válasz elől, tehát miért jó az neked, hogy ugyanazt elismétled, amit én mondtam? Nem tudsz kitalálni fejből semmit, mi? Vissza első osztályba hahaha... igen, persze te dolgozol meg a pénzért, látom h nagyon keményen nyomod, már 2 napja itt ülsz egész nap a gép elött és osztod a h.lyeségeket. Bár még mindig nem értem minek erőlködsz, mert már ennél jobban úgy se tudod lealacsonyítani magad. Inkább menj é vegyél még pár páwás diesel ruhát, hozzá finom illatú parfümöt és menj el egy tinidisco-ba kitombolni ezt a sok haragot, ami felgyülemlett ebben a komoly vitában, h probálsz meggyőzni a neten a saját h.lyeségeddel más normális embereket -.-" szánalmas vagy haver
2011. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/237 anonim ***** válasza:
28%

Nem fogsz kapni érvet mert nincs :D

Én is csak annyit kaptam, hogy mivel ismerek pár kínai gagyiboltot ezért biztos ott vásárolok :)))

Ha fizetnének sem venném fel a kínais cuccokat... nem sznobságból, hanem mert nem szorulok rá. :)


Rájuk kell hagyni és kész.

Nekem is van egyetlen fehér vászon Conversem, de csak mert ismerős dolgozik a Branch üzletben ahol árulják többek között a Converse márkát is és féláron kihozza amit csak akarok :) Így 7500-at nekem megért, de teljes áron nem kéne.


Itt nem fogsz meggyőzni egy kínai boltba járó és 2 év alatt egy Converse cipőre összespórolgató tinigyereket sem, hogy egy Diesel igenis rohadt jó márka.... mert egy 50 ezres farmerről itt max álmodoznak... de leszarozni le tudják :))

2011. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/237 anonim ***** válasza:
69%

Na Ok, szerintem Te most itt égtél be, be kell vallani, nem megy.


Csááá, öröm volt veled vitatkozni, és ahogy a végsőkig erőlködtél, sajnos nem megy, ez van. Nem baj, majd másik helyen talán sikeresebb leszel :)))

2011. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/237 anonim ***** válasza:
20%
Gondoltam, h nem tudsz már mit mondani:) Kevés vagy te ide papírkuki. Annak a 70 valahány %-os majomnak meg üzenem, h itt senki sem álmodozik 50ezer forintos farmerről, mert ha tudni akarod a mustang sokkal márkásabb és drágább, tehát nem akadok fent egy 50ezer forintos farmeron sem. Mivel ezt sem tudtad, gondolom még sosem láttál ilyen boltot sem, a "tesó" boltjaidban legalábbis nincsen ilyen üzlet.
2011. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!