Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy lánynak nem convers...

Ha egy lánynak nem convers cipője van hanem sima tornacipője az gáz?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de a ti véleményetekre lennék kíváncsi.
2011. aug. 6. 21:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/237 anonim ***** válasza:
69%

Nem azt kértem ám, hogy az én képeimet linkeld be újra, hanem hogy mondj érvet, indokot a Converse mellett.


Még mindig nem megy?

Éjjel 03:18-ra ennyire futotta, hogy betudtad linkelni az én dolgaimat? Érvet, indokot? Hahó??? Érted???? Vagy még a kérdést sem fogod fel?


Nagyon tetszik? Irigy vagy?

2011. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/237 anonim ***** válasza:
53%

Ne vitázz ezzel a szánalmassal :)

Leszarozta a farmeredet.... hát nem tudom :)

Nyilván neki a lila csőgatyás, rózsaszín pólós meg hasonlók jönnek be. A jól öltözöttség relatív, szerintem én nőként az vagyok, igaz én csak a zara kategóriát engedhetem meg magamnak, pedig mondjuk egy Replay farmernek nagyon örülnék :))


Sosem állnék szóba egy csőgatyás pasassal mert tiszta nevetséges a pasikon, egy férfi hordjon rendes szabású farmert. Amit belinkeltél az egy férfin remekül áll, ahogy a modellen is.


De már írtam... max 18 éves kislány, hagyjuk menjen a lila csőgatyás pasijához :) Max hátulról ahogy egymás mellett állnak nem lehet tudni ki a fiú ki a lány....

2011. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/237 anonim ***** válasza:
90%

"veszik meg a legdrágább ócskaságot...'

"kompenzálni drágábnál drágább ruhákkal..."

Eddig azt írtad, hogy a Mustang így meg úgy drágább, és ezért sokkal jobb, a Diesel csak egy középkategóriás szar.

Most azt írod, hogy a "legdrágább" és "drágábnál drágább".


Most akkor ez hogyis van? Leesett, hogy eddig hülyeségeket beszéltél? Most már saját magaddal is ellentétesen beszélsz? Skizofrén vagy?

2011. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/237 anonim ***** válasza:
53%
Igazad van, most már hagyom a fenébe, mondjuk most ráérek, szabin vagyok, elszórakozok rajta, ahogy eléggé szenved :)))
2011. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/237 anonim ***** válasza:
53%
Én meg a melóhelyemen az irodában unatkozva szórakozom rajta :))
2011. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/237 anonim ***** válasza:
20%
Még mindig nem érted, amiít írok. Tudsz mondani érveket? nem? nem baj papírkuki:) de ahányszor írok, te mindig ugyanazt leírod, de nem vágod, milyen szánalmas vagy?:D jesszus már itt röhögök rajtad:D:D (amúgy kit érdekelnek ezek az épületek, te most tényleg azt hiszed, h a diesel a világ közepe és az annyira jó?:D ne leyél már ennyire gyerekes b@zdmeg, ez már nekem fáj):D
2011. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/237 anonim ***** válasza:
66%
[link] Tessék itt egy link, hogy a kis zsebpénzedből tudj venni egy dieselt, csak hogy tovább menőzhessél vele xD talán erre futja:D
2011. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/237 anonim ***** válasza:
26%
Érvek sehol, csak a káromkodás, sajnálom :(((((
2011. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/237 anonim ***** válasza:
0%
:D igen, én is azt várom tőled, de mint mondtam, megint kitértél a válasz elött, mert nincs érved. babám itt vki vesztett:) de ne add fel, majd fussa egyszer egy mustangra, és akor végre lehet neked is márkás cuccod:)
2011. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/237 anonim ***** válasza:
27%

Mi is van odaírva? Világmárkák?

Saját magadat most beégetted.


Feltételezem, ha még kiárulják a régi kollekciót 70%-os áron, a Diesel még így is többe fog kerülni, mint a Mustang farmerod eredeti áron. Most saját magadat égetted be :))))

2011. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!