Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci 30-asok, hol vásároltok?

Duci 30-asok, hol vásároltok?

Figyelt kérdés
Arányosan kövér, 36 éves nő vagyok. Sajnos nem találok olyan ruházatot, amiben nem nézek ki a saját nagyanyámnak. A tervezők azt hiszik, hogy aki duci az egyben gömb is. Van derekam, nagyok a melleim, mindenben úgy nézek ki, mint egy zsák búza. Vidéken lakom, kérlek segítsetek, hogy hol tudok fiatalos és jó szabású nacikat és felsőket vásárolni.
2011. aug. 7. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
bonprix.hu
2011. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tescoban nagyon szép, és jó szabású nagy méretű ruhák vannak, és a Takkónak is van duci részlege, itt színes fiatalos ruhákat árulnak, de én a szabásukkal nem vagyok megelégedve az utóbbi időben. A Vögele-ben is találsz nagyon szép ruhákat 2XL-ig (bár nem tudom, hogy hányas méretet viselsz). Amúgy én az angol turikban (főleg Háda) szoktam vásárolni, imádom az ottani darabokat. Nagy méretben gyönyörű, divatos, nagyon jó szabású ruhákat lehet kapni viszonylag olcsón. Azért az angol mentalitás elég más, és meg is látszik a ruhákon :) Sok sikert a keresgéléshez!
2011. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Adj msn t es ott segítek
2011. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!