Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hawaii ing tényleg gáz-e...

A hawaii ing tényleg gáz-e férfiakon?

Figyelt kérdés

Sziasztok Lányok, találtam a minap egy cikket a neten: [link]

Ebben a harmadik pontban azt írják, hogy a Nők utálják a hawaii inget. Szerintetek tényleg ciki? Én eddig úgy gondoltam, hogy egy jópofa dolog, de ezek után elgondolkodtam a vásárlásán.


2011. aug. 7. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
igen!
2011. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság látni ZARA-ban meg Springfield-ben is néhányat szal divati szempontból nem mondható gáznak. A nők ettől függetlenül lehet hogy utálják, de nem is akkor kell hordani amikor lányokkal találkozol vagy randira mész. F
2011. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ez a cikk egy éves, és nem hiszem, hogy túl hiteles lenne...
2011. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
a hawaii inget 10 éve lehetett hordani...most is lehet, de randira vagy nagyvárosban nem ajánlatos.
2011. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is gáz!
2011. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
23%
Sztem is:)
2011. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
ahham!
2011. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a kommenteket. Azért nem teljesen egyezik a véleményetek ,mert ez szerintem leginkább kb a mostani 25-30-as éveiben járó női generáció véleménye leginkább. Persze vannak dolgok amikben egyetértenek a nők generációktól független.

Amúgy ha már ide írok a hawai ing szerintem alkalomfüggő. Nyáron lehet hordani a többi évszakhoz valahogy nem illik a hangulata ,bár nekem speciel nincs a ruhatáramba csak kockás ing.

üdv

18/F

2011. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem mi a gond vele, jól szellőzik, mostanában pedig piszkosul meleg van. Nem nagyvárosban lakom és nem is randira hordom...de ellenkező esetben sem értem mi a baj.
2011. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Hát nekem is van hawaii ingem. Sokat hordom fiú létemre és nagyon sokan leszólítanak, hogy milyen jó ingem van hol lehet ilyet ilyet kapni nekik is kell. És akik leszólítanak szintén fiúk.
2012. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!