Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen magassarkú cipőtök...

Milyen magassarkú cipőtök van? Ez nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

[link] felpróbáltam élőbe, viszont olyan hegyes az orra:S nektek hogy tetszik? élőbe láttátok már? Nem tudom meg e vegyem Vagy esetleg ezt?

[link]


Vagy tudtok olyan helyet,ahol ilyen fűzős cipő van? Nagyon tetszenek,de kár hogy hegyes az orra.


2011. aug. 7. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt a cipőt akarom megvenni! :D A 2. változatát :) egyszerűen imádom és élőben is nagyon jó. Szerelmes lettem ebbe a cipőbe :$ Már alig várom, hogy megvehessem :)
2011. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ilyet mostanság egy csomó tinin látok, most ez a divat vagy mi? Hozzátenném egyik sem tud benne járni, elég viccesek. Persze mivel az ember nem lábujjhegyen járásra lett tervezve, ezért soha nem is fognak tudni normálisan járni ilyenekben. Most nem azért... nekem is tetszik a fekete, de egyszerűen nevetséges az emberek járása, látom hogy mosolyogják meg mások is azokat akik ilyenben mászkálnak. Nem értem miért jó ez. Nevetség tárgyává válni. És még egészségtelen is, persze ez tudom senkit nem érdekel még...

Rengeteg szép cipő van ami nem ilyen magas.

2011. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ehhez csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy:

Igen, ez mostanság divat a vintage-irányzatnak köszönhetően.

Nem vagyok tini, és nem is adnék 18 év alattira 10 centis sarkú cipőt, az biztos. Az ilyen magassarkúak felnőtt nőknek állnak jól, nem botladozó libáknak.

Az ember meg valóban nem lábujjhegyen lett teremtve, és valóban nem is egészséges, de azt hiszem nem fog leszakadni a lábam, ha 1-1 nap ilyen cipőben ülök be 3-4 órára az egyetemen. Ha valaki vesz egy magassarkút nem kell rögtön feltételezni, hogy 7/24 csak abban szeretne lenni, csakhogy kinövések legyenek a lábán, meg szerezzen egy jó kis gerincferdülést is.

Egyébként meg lehet, hogy nem néztél még jól körül, mert én látok nőket, akik tudnak ezekben menni. Én sem hordok éjjel-nappal magassarkút, de marhára nem nehéz azt megtanulni.

2011. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!