Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre a családdal összekell...

Esküvőre a családdal összekell öltözni?

Figyelt kérdés

én 24éves lány, tesóm 27éves lány, Anya 54éves

a lényeg hogy mind3unk ruhája elég különböző

enyém rózsaszín virágmintás, tesómé zöld csíkos, Anyué kék pöttyös

mindig ruha gyönyörű alkalmi, külön külön nagyon szépek , de őszintén szólva a 3ruha együtt elég hülyén mutatna ahogy ott állunk, vagy nemtudom mi szokás ilyenkor..passzolna kéne valamennyire a ruháknak?

nem azt mondom hogy egyenruhában kell menni, nyilván nem..de 3ruha, 3szín, 3minta..

és senki nem enged a mert tényleg külön nagyon szépek..mi legyen?


2011. aug. 8. 10:43
 1/4 A kérdező kommentje:

mindig=mindegyik

passzolna=passzolnia

bocsi elég beteg vagyok, elírtam őket

2011. aug. 8. 10:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát felénk az a divat, hogy a család azért összeöltözik, mondjuk egy családi fotón jobbat mutat.

De ha nem tudtok megegyezni, akkor jobb, ha marad mindenki az eredeti tervénél.

2011. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen énis erre gondoltam..hogy ha lefotóznak minket akkor milyen durva lesz a kép xD
2011. aug. 8. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

A ti családotokból valakinek lesz az esküvője? Ha igen, akkor mindenképp összeöltöznék, máskülönben nem fontos.

Ha megengedhetitek magatoknak anyagilag, akkor viszont ez egy tök jó apropó arra, hogy gyönyörű új ruhát varrassatok magatoknak mindhárman. Mondjuk ugyanabból a színből és anyagból, mindenkinek a saját alkatához, stílusához illő fazonban. Azt utána külön-külön is tudjátok viselni.

2011. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!