Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátom mindig utcai ruhában...

Barátom mindig utcai ruhában van itthon, engem zavar és szóltam is érte, de nem érdekli. Más barátja, férje is ilyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem téged ez miért zavar?

Nálunk egyértelmű hogy akkor öltözünk csak át ha már lezuhanyoztunk, előtte nincs értelme. De az ember nem mindig azzal kezdi hogy hazaér és zuhanyzik, tehát sokszor estig vagyunk utcai ruhában. Ha nem kényelmetlen. Nincs ezzel semmi gond.

2011. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
azért zavar, mert van rövidnadrág, melegítő, az kényelmesebb mint a farmer..., meg zavar.
2011. aug. 9. 13:10
 13/17 ava87 ***** válasza:
55%
Hát neked kényelmesebb, neki meg nem. Azért azt ne akard már eldönteni, hogy neki mi a kényelmes.
2011. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Arra nem gondoltál még hogyha neki jobb lenne melegítőben akkor bizony átöltözne? De nem teszi, tehát neki jó a farmer. Úgy sem tehetsz semmit. Elég gáz ha már ilyen apróság is zavar. Nem lesz ez egy hosszú kapcsolat.
2011. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

én is mindig utcai ruhában vagyok itthon (amikor suli van)

nekem csak anyát zavarja,de végülis nem hinném hogy bármiféle seggfétist el tudnék kapni az iskolában szóval nem értem miért zavarja

13L

2011. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
amúgy kérdező lehet hogy hülyének fogsz nézni de nekem meg pont a farmerok kényelmesebbek mint a melegitők XD
2011. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is utcai ruhában vagyok itthon, viszont át szoktam öltözni, ha hazaérek: felveszek egy másik utcait. :-)) Akkor is utcaiban vagyok, ha el sem megyek itthonról. A melegítőket utálom, egy streccs farmer vagy nadrág sokkal kényelmesebb, ráadásul tetszetősebb is. Szeretem, ha a férjem nem csak mackónadrágban meg kinyúlt pólóban ismer fel. :-))) Pontosabban szólva szeretek tetszeni neki, a kitérdelt macialsó pedig nem a kedvence. Nekem sem. De hogy ez valakit zavarjon, még nem hallottam.
2012. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!