Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek bunkó volt velem...

Szerintetek bunkó volt velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek új felsője van, kivágott felső.

Én megdicsértem, hogy milyen jó áll neki... :) és hogy tetszik a felső! :)

Erre meg ő ilyet szól: hogy tudja hogy jól áll neki, de nekem nem állna ilyen jól...mivel nincsenek akkora melleim mint neki?! :O

Mit gondoltok erről? Nektek hogy esne, ha ilyet szólna a barátnőtök? Mert nekem rosszul esett, kis mellem van... de sztem akkor is jogos a felháborodás!

szerintetek?


2011. aug. 9. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg bunkó volt. Szerintem azért mondta hogy nehogy te is olyan felsőt vegyél magadnak, gondolom én. Én személy szerint helyben lekevertem volna neki.
2011. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szemét volt szerintem. :D Amúgy meg a hatalmas mellétől még nem lesz szép.
2011. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Leba$ztam volna neki egyet és hátat fordítottam volna. (:
2011. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pofátlan volt. Öntelt kis p..a lehet. El kéne gondolkodnod, azon hogy valóban barátság e a kapcsolatotok .Vigasztaljon az, hogy az ő nagy melle később lehet a bokájáig fog megereszkedni, míg a te kis kebled formás marad és behozhatja a lemaradását.
2011. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
egyszer az én barátnőm is levágott egy ilyen dumát. mint később bevallotta, azért csinálta, mert neki ugyan nagyobb melle van mint nekem, az enyém kerek, és szép formás, az övé meg nagy, de olyan semmilyen... nincs szép formája... szóval valszeg a féltékenység :) szerintem légy büszke a melleidre, a bnődet meg kerüld el addig amig nem kér bocsánatot... énis ezt tettem, és többet nem szólt be :)
2011. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igazatok van... rosszul esett,és nem értem miért csinálta, de a legszomorúbb az hogy neki is igaza volt...sajnos, hisz hogy állna nekem egy kivágott felső, ha alig van mellem? :( :S eddig is kisebbségi komplexusom volt emiatt, de most még inkább...:(
2011. aug. 9. 22:20
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

hát szerintem is egy öntelt kis hülye pi*csa,én jól mellen b*asstam volna aztán pár év múlva mehet a kemoterápiára xd

na jó ez egy kicsit durva volt ^^"

2011. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Ne csodálkozz ha egy ilyen majom pics@ mellett kisebbségi komplexusod van.

Neked megnő és csinibb leszel, Ő meg majd siránkozhat, hogy csak szexre kell ilyen stílus mellett..

2011. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
push-up melltartóval sokat javíthatsz ám a helyzeten.
2011. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
bunkó volt! én még akkor se mondanák ilyet a barátnőmnek,ha igaz is,mert tudom h bunkó lennék,és rosszul esne neki! amúgy meg mit javít azon h azt mondja h kicsik a melleid,attól még nem lesznek nagyobbak......csak neked esik rosszul! :)
2011. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!