Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnál, ha az eladó a...

Mit szólnál, ha az eladó a képedbe vágná, hogy elnézést de adok az ön méretében, mert ez kifejezetten kicsi az ön számára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egyszer tényleg kicsi, én sem akarom úgy megveni, hogy aztán ne tudjam hordani.
2011. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ, hogyan mondja. Tuti, hogy alázni akart?
2011. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,gúnyosan mondta és fintorogva méregetett!
2011. aug. 10. 20:01
 4/10 nevetnemadok válasza:
Én a helyedben lelépnék és azt mondanám az ön hibálya, de csak ha tényleg úgy mondta ahogy te mondtad.
2011. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
El is jöttem onnan,de azt kellett volna,hogy felpróbálom és a képébe vágom,hogy igen is jó rám!!!
2011. aug. 10. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy irigységből mondta, mert tetszik neki az alakod, csak neki nem lehet olyan? Vagy az eladón nem volt súlyfelesleg?
2011. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is megesett már ilyen, én bevittem a nagyobbat amit mondott, az nagy lett és az eladó csak nézett. Mondtam neki, hogy tisztában vagyok a méreteimmel...
2011. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az eladó ilyen megkeseredett idős hölgy volt. Nagy volt a hasa,nekem meg inkább a fenekem a nagyobb,de nem vagyok kövét,teljesen normális testalkatom van szerintem. Nadrágban 38asat hordok,elegáns nadrágból. Nem feszül,teljesen szépen áll. 40es szoknyát néztem,de láttam azon is,hogy nagy lesz. És már a 40-es szoknyára azt mondta méregetve,hogy ez rám kicsi!:S Az eladónak nem az a dolga,hogy eladjon?:O
2011. aug. 10. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer jártam így, alkalmi ruhát kellett vennem.

Kinéztem egy szuper smaragdzöld bársonyruhát. Az eladó húzta a száját, hogy nem lesz jó.

Bevittem, felpróbáltam, és mikor megmutattam, milyen, még elnézést is kért, mert tényleg remekül állt.

Én meg közöltem, hogy most már nem kérem, megnézem még máshol. :P


Másik eladó eléggé bunkón mondott ilyet, ott szó nélkül kértem a panaszkönyvet, és legközelebb már nem is volt ott.


Megint más, amikor egy nagy darab nő bevisz egy két számmal kisebb ruhát, és kedvesen megjegyzi, hogy ha szükséges, szívesen bead a próbafülkébe több méretet is.


És megint más, amikor az eladó egyszerűen csak bunkó. Ha nem tud mosolyogni, menjen el vevőnek.

2011. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hangnem tényleg nem mindegy, ha segítő szándékkal mondja, akkor oké. Viszont ha tényleg bunkó volt, akkor én kedvesen kértem volna a panaszkönyvet.
2011. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!