Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rosszul látom, hogy nagyon...

Rosszul látom, hogy nagyon kifinomulatlanok a magyar lányok (tisztelet a kivételnek! )?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy öltözködés, és stílus terén valami hervasztó a helyzet. A legtöbb lány ízléstelen és slampos, ráadásul egy kaptafára épülnek. A normálisabb egyéneken csőfarmer van tornacipővel/topánnal + póló/pulcsi, a rosszabbakon ( a "szexi" lányokon) pedig latex leggings, szakadt farmer/ülepes gatya leopárdmintás cuccok, vagy élénk színű villantós felső. Nagyjából ezek a fő irányok. Aki meg kilóg ebből a sorból, az általában rocker,goth,emo vagy ilyesmi, ami szintén szörnyű szerintem... És parfümökről nem is beszéltem még, minden 2. lányon valami kifinomulatlan pacsulit érezni.

Én is lány vagyok, és eléggé hervaszt, hogy ennyire hiányzik a nőies elegancia a hétköznapokból. Sokan még a színeket sem tudják szépen kombinálni, meg felvesznek több eltérő stílusú dolgot egyszerre.

Én vagyok finnyás/intoleráns, én nem érzek rá a dolgokra, vagy velük van a gond?


2011. aug. 17. 01:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%

mindenképpen velük van a gond!


14/L

2011. aug. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van olyan, aki ilyen fiatalon is így látja...:)
2011. aug. 17. 01:06
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, részben igazad van, de nem mindenki engedheti meg magának, hogy egy drága üzletben vásároljon.

Namármost, kínaikban csak ezek a stílusú ruhák vannak, ugyanúgy mint new yorker, c&a, h&m meg társai. A drágább boltokban is majdnem csak ilyen ruhákat lehet kapni, persze hogy ez van mindenkin, meg persze meglátja az ember máson, és hű de jó, nekem is kell ilyen.

Nekem inkább azzal van a bajom, hogy nagyon sok lány előnytelen ruhát vesz fel, mert követi a divatot, és hát ugye neki is kell ilyen meg olyan felső, ami épp most trendi, arra szarva hogy milyen rosszul is áll neki. Egy ducibb csaj ne vegyen fel cicanadrágot, főleg ne fehéret, mert kb körberöhögik. A másik kedvencem, mikor valakin csőtopp van, és alá vesz szilikonpántos melltartót, holott lehet kapni pánt nélkülit, amik elég jól tartanak, na de a legjobb mikor felvesz hozzá egy pántos melltartót, ráadásul eltérő színűt. Azt is szeretem mikor a topból kilóg hátul a melltartó, mert felhúzza a nyakába, hogy a csöcseit jól felnyomhassa az álláig, hátha nagyobbnak tűnik.

A cipő, hát ez van sajnos, ezeket lehet kapni a boltban, topánka (nekem is van nagyon szeretem, magassarkúba nem tudok járni sajnos, pedig hidd el hordanám), tornacipő, saru, telitalpú cipő. És ezek közül válogass. Oké persze vannak nagyon csini magassarkúk, de hát az a legtöbb lánynak egyszerű, és hát miért ne vehetne fel valami extrémebbet.

Szóval részben egyet értek, de ha aztvesszük az emberekre ez van "rákényszerítve" mert a legtöbb üzletben ez található meg. A tini lányok nem tehetik meg (persze vannak kivételek) hogy drága boltokból öltözködjenek, hisz a legtöbb ember (ezesetben szülő) örülhet ha dolgozhat. Nos ennyi a véleményem, kicsit hosszú, meg lehet zavaros is, de nagyjából remélem érthetően írtam le. 21/L

2011. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nekem is van tornacipőm, és topánkám is amúgy... A tornacipőt esti sétához, meg túrázni, gyalogolni, bicajozni hordom, a topánkát meg nem veszem fel, csak úgy van...


Amúgy szerinte a New Yorker-ben is ki lehet fogni szebb, nőiesebb cuccokat is (de rondákat is), meg a Tally Weilj-ben, a Zara-ról, a Promod-ról és a Stradivarius-ról nem is beszélve... Az uccsó három talán kicsit drágább, de nem annyira, hogy helyette a kínai piacon vegyen inkább az ember ronda cuccokat...

2011. aug. 17. 01:25
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Hát pedig hidd el nem mindenki engedheti meg ezt magának. Pl egy felsőt nem mindenki tud venni 6ezerért, inkább vesz kínaiban 2-t. Sajnos sokan vannak így, nincs pénzük, valamit meg fel kell venni... Ne ítéld el az embereket, nem tudhatod miért van rajta éppen az ami... Bár még mindig tartom hogy egy duci lány ne húzzon cicanacit, se miniszoknyát. De ez már más kérdés.
2011. aug. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

hát ha a ruhák anyira nem is, de a parfümök még a gagyibbak is drágának mondhatók..plusz ha már van valakinek egy kis spórolt pénze, inkább ruhát vesz mert az hangsúlyosabb

persze ez nem ízlés kérdése, az más dolog szerintem kínaiban is vannak szép ruhák, csak olyat kell választani ami megy az alkatodhoz..de mondom ez leginkább pénztárca kérdése

2011. aug. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

"Az uccsó három talán kicsit drágább, de nem annyira, hogy helyette a kínai piacon vegyen inkább az ember ronda cuccokat..."


Hát jó neked, hogy 6-8 ezer forint nem drága egy felsőért.

2011. aug. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

6-8 ezer??? Hol? :D

2-3-4, max 5 ezerért szoktam felsőt venni.

2011. aug. 17. 01:44
 9/31 A kérdező kommentje:

Nemrég vettem a Stradivarius-ban 2 ezerért egy nagyon csinos szoknyát, és 3 ezerért egy elegánsabb rövidnadrágot... El kell csípni a leárazásokat, és ennyi.

Szóval ha valaki ízléstelenül öltözik, az nem pénz kérdése.

2011. aug. 17. 01:47
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként tényleg nem pénz kérdése, ez így van.

Csak arra reagálta, hogy nem drága. Lehet, hogy vannak leáraások, de nekem pl. nem lenne időm állandóan azt figyelni, hogy mikor hol van akció. Van más dolgom is:D

És bizony a H&M-be egy tényleg igazán szép felső 6-7, akár 8 ezer forint.

2011. aug. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!