Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rosszul látom, hogy nagyon...

Rosszul látom, hogy nagyon kifinomulatlanok a magyar lányok (tisztelet a kivételnek! )?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy öltözködés, és stílus terén valami hervasztó a helyzet. A legtöbb lány ízléstelen és slampos, ráadásul egy kaptafára épülnek. A normálisabb egyéneken csőfarmer van tornacipővel/topánnal + póló/pulcsi, a rosszabbakon ( a "szexi" lányokon) pedig latex leggings, szakadt farmer/ülepes gatya leopárdmintás cuccok, vagy élénk színű villantós felső. Nagyjából ezek a fő irányok. Aki meg kilóg ebből a sorból, az általában rocker,goth,emo vagy ilyesmi, ami szintén szörnyű szerintem... És parfümökről nem is beszéltem még, minden 2. lányon valami kifinomulatlan pacsulit érezni.

Én is lány vagyok, és eléggé hervaszt, hogy ennyire hiányzik a nőies elegancia a hétköznapokból. Sokan még a színeket sem tudják szépen kombinálni, meg felvesznek több eltérő stílusú dolgot egyszerre.

Én vagyok finnyás/intoleráns, én nem érzek rá a dolgokra, vagy velük van a gond?


2011. aug. 17. 01:02
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem kell figyelgetni, szinte mindig van leárazás...:D
2011. aug. 17. 02:01
 12/31 anonim ***** válasza:

héhéhé

én is hordok ülepes gatyát is meg leggingset is nem vagyok az a "szexi lány" ahogy írtad ;)

2011. aug. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
74%

Arany babám....

1. Ilyen szó, hogy kifinomulatlanok, nem létezik. Az igényesség itt kezdődik, hogy legalább a kérdést meg tudod fogalmazni.


2. Leárazásokon a tavalyi, tavalyelőtti cuccokat szokták kiárusítani, úgyhogy ha csak ilyeneken vásárolod meg a kifutó darabokat, szerintem ne szövegelj a divatról.


3. Ezek után már el se nézem, hogy sejtelmed sincs arról, mi idén a divat. Pl. a színek, minták keverése, a kilencvenes évek neon színei, és a többi.

[link]


4. Aki keveri a stílusokat, az nem rosszul csinálja, hanem jól. Arra a hülye is képes, hogy egy stílushoz illő, azonos színű - fekete - ruhákat magára vegyen.



5. Évek óta már csak Magyarországon divat a csőfarmer, tornacipővel, pólóval, és ennél unalmasabb, egysíkúbb, és közhelyesebb viseletet le se írhattál volna. Neked meg ez a normálisabb...


Szerintem még csiszolgasd egy kicsit azt a kifinomult ízlésedet, mert egyenlőre úgy vergődsz, hogy nincs mire.

;)


Max. addig jutottál el, hogy egy ordítóan ízléstelen "fesztiválmocsok" kategóriás szett már neked is szemet szúr. :DDD

Wow, mekkora teljesítmény. Szerintem indíts rögtön street fashion blogot.

2011. aug. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
szerintem jól látod, ilyenek.
2011. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%

Először azt hittem, valami ostoba rinyálás lesz, de végigolvastam a kérdést, és abszolút igazad van. Onnan tudom, hogy látásból ismerek 1-2 olyan igazi csinos, nőies lányt, és baromi nagy a kontraszt az átlag fiatalhoz képest.


05:59

1. Abban igazad van, hogy a nyelvművelés fontos része az igényességnek.

2. Senki nem beszélt a DIVATOSSÁGRÓL.

3. Senki nem beszélt a DIVATOSSÁGRÓL.

4. Ennek semmi értelme.

5. A magyar neked sem erősséged ahogy nézem. Arról volt szó, hogy a kétfajta katasztrofális divatirányzat közül ez a normálisabb, a másik (a leggingses/szakadtfarmeres) a rosszabb, de mindkettő rossz. Komolyan miért oltasz valakit magyarból, amikor képtelen vagy egyszerű mondatok értelmezésére.


Mégegyszer: nem a divatosságról volt szó, mert a divatot melegek alakítják, és nagy csorda birka nő meg STYLIST viszi tovább (utóbbiaknak elemi érdeke, hogy folyamatosan változzon, sőt, minél illogikusabb legyen az aktuális divat). Annak semmi köze az igazi nőiességhez és eleganciához.

2011. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
En is egyet ertek veled. A kinai amugy meg szerintem mindig dragabb mint a turkalo, ahol viszont lehet tenyleg jo darabokat talalni..
2011. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%
soha nem értettem,(és valószínűleg nem is fogom) hogy mi köze van bárkinek is ahhoz, hogy más hogyan öltözködik. ha sokan öltözködnek 'rosszul' hát hajrá, ez van. ha te elegáns, kifinomult vagy csodálatos stílusérzékkel.. gratulálok, örülj magadnak.
2011. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
33%

09:23 "mi köze van bárkinek is ahhoz, hogy más hogyan öltözködik"


Mégis mi. Mondjuk az, hogy a külsőd az elsődleges kommunikációs felület, amit a külvilág felé mutatsz.

2011. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
84%

Örülj neki hogy neked olyan jól megy hogy a szüleid adnak annyi pénzt hogy "kifinomult" ruhákba járhatsz.Komolyan neked sincs jobb dolgod mint más öltözködésével foglalkozni?Arra még nem is gondoltál hogy akik követnek bizonyos stílust azoknak pont ez tetszik?Akik nem olyan tehetőseg, mint te, azok látnak egy kevésbé szép de olcsó ruhát akkor általában megveszik.Ez így van.

Persze olcsón is lehet szépen felöltözni(de az baromi nehéz a mai világban), de valószinű annak a kevés pénznek is megvan már a helye és nem lehet elszórni ruhákra.

Persze amint látom neked nincsenek anyagi problémáid ezért ráérsz azzal foglalkozni, hogy épp melyik méregdrága ruhát vedd meg.Dicséretes.

A parfümről meg annyit hogy ez megint nagyon szánalmas kijelentés volt a részedről.Egy jobb parfüm min.10000nél kezdődik.Remélem azért feltudod dolgozni magadban azt a tény hogy nem lehet mindenki olyan"kifinomult"mint te.


ui.: a válaszokat nm olvastam el ugyh lehet már írt vki hasonlót.


18/L

2011. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, mit tartasz kifinomultnak és nőies eleganciának?

Igen, valaki tényleg nem teheti meg, hogy drága ruhákban járjon. Egyrészt azért, mert lehet, hogy a közelében nincs H&M, Bershka stb., vagy mert esetleg nincs annyi pénze, hogy ilyen helyeken vásároljon.

Most, hogy a családdal elmegyünk vásárolni sulikezdése eléggé aggódom, hogy egyáltalán mit vegyek, mert nagyrészt kínaiban vásárolunk és ott nincsenek olyan ruhák amiket szívesen hordanék. Persze gyűjtöm én a pénzt, de hiába, mert ami összegyűlik szinte semmire sem elég, nem vehetek belőle egy 4000 Ft- os felsőt, hiszen nem csak arra kell pénz, hanem pólókra, kardigánokra, cipőre stb. Próbálok olyan ruhákat venni amiket jobban el tudok magamon képzelni, mint a többit, pedig szívesebben vásárolnék drágább helyeken ahol jobb ruhák vannak, legalábbis jobban tetszenek.

Járok turkálókba is, de ott se minden tetszik, hiszen a választék nagyon vegyes.

2011. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!