Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolsz Marylin Manson...

Mit gondolsz Marylin Manson külsejéről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint beleszerettem a kinézetébe. Nem csak abba, amikor sminkben van, hanem a smink nélküli arcába is. Szerinte olyan... aranyos arca van smink nélkül. Mikor meg ki van sminkelve... huhh. A hideg cikázik a hátamon ha csak rá gondolod is. Meg a ruhák amiket hord, szintúgy. Ti mit gondoltok róla? Én még a hajait is imádom, annyira jó frizurái vannak.. :)

Tudom, néhányótokat taszítani fogja, de mégis érdekel. :) Kifejtenétek bőven?


2011. aug. 17. 22:41
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
:D Én is 16l vagyok, és engem is a hideg ráz ;) De nálam a fehér bőr-zöld szem az a huhh. :D Meg a csokibarna szem.
2011. aug. 19. 17:19
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
IMÁDOM!
2011. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

nekem bejön. sminkben k.urvajól néz ki smink nélkül meg olyan.. kis ártatlan feje van :DDD


johnny depp is bejön.. és még robert pattinson is. persze nem azért mert ő volt a cuki csillogó edvárd :) de alapjáraton jó pasi, szerintem helyes az arca, és tetszik, hogy borostás szokott lenni :D meg a stílusa is. (de most ne ilyen tini rajongó pi.csának képzeljetek el :D)

2011. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Én is imádom. Smink nélkül olyan kis... aranyos, igen, ártatlan feje van. :) Sminkben meg szerintem irtó sexi. :D Nekem Pattinsontól valamiért herótom van. :S Bocsi. :)
2011. aug. 22. 16:05
 25/26 anonim válasza:

hát ocsmány lett az első link a gyemek kora i kép és a másodig a mostani kb xD van ám külömb ség


1. [link]



2. [link]

2012. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Egyet értek vele, én is így vagyok vele 😄Nagyon egyedi, nem csak a kinézete, de a zenéi is. Veled vagyok, imádom;) és nem üres zenéket nyom, hanem odabaszós 'majd én megmondom mi kell'zenét 😂😍fantasztikus
2018. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!