Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolsz Marylin Manson...

Mit gondolsz Marylin Manson külsejéről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint beleszerettem a kinézetébe. Nem csak abba, amikor sminkben van, hanem a smink nélküli arcába is. Szerinte olyan... aranyos arca van smink nélkül. Mikor meg ki van sminkelve... huhh. A hideg cikázik a hátamon ha csak rá gondolod is. Meg a ruhák amiket hord, szintúgy. Ti mit gondoltok róla? Én még a hajait is imádom, annyira jó frizurái vannak.. :)

Tudom, néhányótokat taszítani fogja, de mégis érdekel. :) Kifejtenétek bőven?


2011. aug. 17. 22:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Először is ezért nem ítélj el. Azok a férfiak akik a videódban voltak, nekem valamiért nem jönnek be, nem az eseteim az arabok. Lehet, hogy te a japánokat nem szereted akik viszont szerintem nagyon vonzóak tudnak lenni. De pl. Johnny Depp nem elég férfias? Álmaim netovábbja az a pasi, imádom,halnék érte. Ő sem "megfelelő"? Egyszerűen nem jön be az arcszerkezetük azoknak az arabos pasiknak. Nem tehetek erről. Manson meg egyszerűen megfogott engem, ellenben nem értem, mit lehet imádni Robbert Pattinsonon. Undorít az az ember, és erről sem tehetek.
2011. aug. 17. 23:08
 12/26 A kérdező kommentje:
Na, utolsó hasonlót írt mint én. A kreolosokról. :) (Én sem ítélek el senkit, akinek Manson papa nem jön be. :)
2011. aug. 17. 23:10
 13/26 anonim ***** válasza:
77%

na hát robert pattinson hagy ne fejtsem ki,menyire messze áll az arab kreol bőrű félistenektől..:DD rühellem a patkány fejét. Johnny Depp-nek pedig két arca van az én szemembe:

amiért megőrülök és elalélok,ez:

[link] tehát ezen a képen ugynzki hogy szivesen megerőszakolnám, akár fényes nappal a váci utca kellős közepén 3millio turista előtt...


[link]

ez ez.. ami hát engem kissé taszit :D

2011. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Pattinson mindenkitől távol áll, szörnyű egy teremtés. Johnnynak mindegyik arcát imádom Ollókezű Edward szerepétől Jack Sparrow-on és az átlag, hétköznapi arcán át Kalaposig az Alice csodaországbanból. :) Mindet.
2011. aug. 17. 23:15
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

OFF Johnny Depp minden kétséget kizáróan az Álmosvölgy legendájában néz ki a legjobban. Hihetetlen egy faszi, teljesen bele vagyok habarodva... persze eltörpül a barátom mellett^^


ON Őszintén szólva nem rajongok Manson külsejéért, bár kisebb koromban, amikor megátalkodott rocker voltam, nagyon odavoltam érte. Smink nélkül ocsmány, sminkben viszont érdekes, veszélyes. Így vagyok a Dir en grey énekesével, Kyoval, aki szintén elég érdekes figura:)

Mellesleg az egyik válaszoló által linkelt szőrös arab pasik helyett inkább választok egy vékony (uhh de imádom a vékony pasikat*.*), hófehér bőrű, sötét hajú, szikár pasit, világos szemekkel, és...

2011. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én bírom Manson-t. A zenéjét szeretem, és maga a fickó is szimpatikus nekem. Férfiként viszont egyáltalán nem jön be.

Viszont a Johnny Depp imádók közé tartozom én is. Az a pasi szerintem még 60 évesen is szívdöglesztő lesz. Tökmindegy hogy néz ki, egyszerűen minden képen olyan a nézése, hogy legszívesebben rámásznék. :D

Na persze mindezt kizárólag csak abban az esetben, ha nem lenne barátom. :)

Régen nagy Depp mániás voltam egyébként, még Jack Sparrow-s ágyneműhuzatom is volt. :D

Más ismert embert nem tudnék mondani, akitől ennyire hanyatt vágtam volna magam valaha, azt hiszem ő az egyetlen.


22/L

2011. aug. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ő köztudottan sátánista, és a kinézete ehhez igazodik. Mindenestül taszít!
2011. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nagyon bejön.Kiráz tőle a hideg(jó értelemben:) )Talán pont az tetszik benne hogy kicsit olyan misztikus, ijesztő:)

16/L

2011. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
sunáznám.
2011. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

ON: Szerintem tök egyedi Manson bratyó. ;) Egyik kedvenc énekesem.:) De nem vonzódom hozzá. :/


OFF: Egyetértek az egyik válaszolóval, szerintem is a legdögösebbek a világos szemű, fehér bőrű, kicsit izmos, barna hajú pasik. *-* :) Viszont kifejezetten taszítanak a barna bőrű, arab férfiak. :P

2011. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!