Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolsz Marylin Manson...

Mit gondolsz Marylin Manson külsejéről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint beleszerettem a kinézetébe. Nem csak abba, amikor sminkben van, hanem a smink nélküli arcába is. Szerinte olyan... aranyos arca van smink nélkül. Mikor meg ki van sminkelve... huhh. A hideg cikázik a hátamon ha csak rá gondolod is. Meg a ruhák amiket hord, szintúgy. Ti mit gondoltok róla? Én még a hajait is imádom, annyira jó frizurái vannak.. :)

Tudom, néhányótokat taszítani fogja, de mégis érdekel. :) Kifejtenétek bőven?


2011. aug. 17. 22:41
1 2 3
 1/26 szamóca.. ***** válasza:
89%

a zenéjét szeretem, a külsejét egy reklámfogásnak tartom.

hát, semmi extra érzelmet nem vált ki belőlem. nem tudok mit mondani, van és kész.:D

2011. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
11%

zenéje hányás.

kinézete pedig a hányásnál is roszabb. egyszerűen nem emberi. de nem is tudom állatokhoz hasonlitani. félre értés ne essk.. azzal semmi gond nincs,ha valai egyedi. de ő már nem enyhén agykárosult is

2011. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ocsmány, föleg sminkbe....meg már öreg is :D

csak divatbol néz ki ugy ahogy

2011. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%

amugy hány éves vagy??

ja és NEE mondd nekem azt,hogy ha a sötétbe meglátnád (sőt sztem világosba is) arra gondonál hogy milyen kikurt helyes,és nem rohannál fel alá azt sikitozva hogy eljött érted a halál!

2011. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
Sminkel félelmetes feje van, smink nélkül még félelmetesebb. Ocsmány egy ember, az biztos:D
2011. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Rettenetes, ő lenne az utolsó ember akivel találkozni szeretnék! Borzalmasan néz ki, főleg a jó kis sminkjével :S
2011. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%

[link]


most komolyan!!!!!!!! ez olyan undoritó! nem ehet rá se férfiként,se nőként tekinteni. ő nem ember! nekem is a hideg cikázik a hátamon,de hamarosan a vacsora is a klaviatúrára fog cikázni!!!

de ha neked ez kell..

http://www.youtube.com/watch?v=TWXpRvpwc3o

nzd végig ezt a videót,amit linkeltem. kiváncsi vagyok akor ezekről a F É R F I A K R Ó L hogy vélekedsz.

2011. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hűha. :) Egy szóval sem mondtam, hogy nem ijednék meg tőle egy sötét sikátorban. De ettől függetlenül nekem akkor is bejön. Szeretem a külsejét, a zenéjét pedig ha lehet, még jobban. Ennek ellenére van ízlésem, és a video... nem kimondottan az eseteim. De akkor hadd jegyezzem meg: imádom Johnny Deppet (rá modnja valaki, hogy nem férfi!), Jamie Campbell Bowert, ő olyan ártatlan kisfiús... és Kellan Lutzot is. :)
2011. aug. 17. 22:59
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
jó légyszi indokold már meg.. hogy mi nem tetszik neked egy kreol,szőrös jól kidolgozott,izmos férfi testen?? amihez ráadásul gyönyörű beszédes szemek,dús ajkak és hosszú szempillák párosulnak??? fejtsd ki légyszi! nem piszkálódásból... de komolyan érdekel,miért fog meg jobban egy korosodó 3 szál hajjal rendelkező agyon tetovált és sminkelt kiégett drogosban?
2011. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 szamóca.. ***** válasza:
100%

én vagyok az aki minden fenntartás nélkül az agyontetováltat választaná a szőrös helyett... :DDD

nem tudom egyébként miért pattogsz ( a neved elfelejtettem), neked nem teljesen mindegy? nem jut kevesebb attól hogy van akinek ez is tetszik. másrészről minősíthetetlenül beszélsz. oké, nem tetszik. felfogta mindenki. én se éppen mansonról álmodozom, mert nekem sem tetszik, mert az arca nem szép. de itt már nem egészen erről van szó, hanem úgy általában az extrémebb kinézetről. és én spec egyáltalán nem bukom a kreolbőrű bozontos izompasikra. ezvan.


mansont meg nem a kinézetéért kell szeretni.

http://www.youtube.com/watch?v=QQPJYnr48yU&feature=related

2011. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!