Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann-ba milyen feltételek...

Deichmann-ba milyen feltételekkel vesznek vissza cipőt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha tönkremegy....

pl:

leválik a talpa

szétszakad az illesztésnél

tornacipőknél ha szétreped az a rész ami "tornacipős"

vagy ha nem hordtad egyszer sem és mégse tetszik/nem jó a méret,akkor kicserélik elvileg

2011. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Anyum Deichmannos és azt monta: -Ha leválik az orra; Leválik a talpa; kitörik a felső része, és ha a talpa megtört.} És ezeket nemlehet megragasztani... Remélem segítettem


13\L

2011. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
tényleg?:O de van valami határ? szóval hogy mennyi ideig lehet visszavinni? mert gondolom pl. a 2 éves agyonhasznált cipőket már nem veszik vissza:D
2011. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én azt szeretném tudni,hogy tavaly vettem egy csizmát. Nem sokszor hordtam de az orránál feljött a bőr rész.Ha visszaviszem vissza fizetik az árát?Mert azért többet kellet volna bírnia ha 14ezerbe Ft-ba került:S
2011. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 2. :) 6 hónapig veszik vissza...


-Vagy: Visszafizetik a pénzt, Vagy: kicserélheted másik cipőre, vagy ajándékutalvány

2011. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

vagy: ajándék utalványt adnak..


13\L

2011. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyéb kérdés? :D
2011. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
46%
Csak 6hónap? Azt hittem 2 év.
2011. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem ment tönkre a cipő, csak ami a cipő, ami a boltban még kényelmesnek tűnt, hosszabb távon kiderült, hogy számomra elviselhetetlen. :D

Jó az állapota, alig látszik, hogy használva volt.


Ebben az esetben kicserélik egy másik cipőre, vagy visszaadják az árát?

2011. aug. 19. 23:59
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha már használtad és nincs minőségi kifogásod nem veszik vissza.

Az hogy kényelmetlen nem minőségi probléma, ergo 100%, hogy nem veszik vissza. Eladni nem tudják, és mivel nem hibás, a gyártónak sem tudják visszaküldeni.

A Deichmann egy úgynevezett disztribútor, vagyis vannak beszállítói pl. Gracaland, Vty, 5th Avanue, Elefanten stb stb. A selejtet visszaküldi a gyártóknak és az üzletnek ez nem veszteség. De ha nem hibás akkor nincs ok visszaküldésre, eladni sem tudja....

Bocs ha hosszú, de gondolom így érthető.


A jótálláshoz: 6 hónap van rá. Vagyis addig lehet reklamálni és 90%-ban a vevő nyer. 6 hónap után már neked kell bizonyítani, hogy pl. az hogy lejött az orráról a bőr, az gyártási hiba. Bevizsgálást mindent a vevő áll. És persze hogy esélyed sincs bizonyítani azt hogy egy pl. 1 éves cipő gyártási hiba miatt ment tökre. Mert nem. Egyszerűen tönkrement, mert ócska gagyi az egész. 6 hónap után kár is próbálkozni...

2011. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!