Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl szélsőségesen öltözködnék?...

Túl szélsőségesen öltözködnék? Valóban már túl sok lenne egy nyakörv vagy lakat magamnak? XD

Figyelt kérdés
Nem túlzok, ha azt mondom, én vagyok az egyedüli a városban, aki punk-rockernek öltözik... vagyis, valami elég hasonló stílusa van. :-) Imádom a terepgatyám, a bakancsaimat, meg a szögecses cuccaimat,...de valahogy ez anyáméknak nem fekszik. Gondolom nem csesztetésből, de folyton le akar beszélni az ilyen dolgokról. Miért furcsálják az emberek, hogy így öltözködöm? A szüleim néha komplett idiótának néznek ha egy szögecses nyakörvet akarok, vagy egy nyaklánc-lakatot. Nem igazán szólogatnak be, mert a haverjaimnak azért tetszik, hogy én olyat is fel merek venni, amit ők nem nagyon hordanának. Öö, nem a Lotyó&Ribancnál vásárolok, inkább fiúsabb vagyok - ami persze rohadtul megnehezíti a ruhaválasztást nálam a mostani fodros, virágos, csillogós dolgok miatt. Azért is öltözködöm úgy ahogy, mert nem akarok tucat lenni... látni kéne amikor bemegyek az egyik barátnőmmel a ruhaboltba, a virágos-fodros cuccokhoz :D Anya szerint túl szélsőséges, már túlmegy az egyedi határán, pedig... nincs tetoválásom, nem lövettem agyon magam piercingekkel, nem borotváltam le a fejem, meghagytam az eredeti vörös hajszínem, nem rakom ki magam, és nincsenek pandamaci szemeim sem, hehe. :D Valóban már túl sok lenne egy nyakörv vagy lakat magamnak? XD
2011. aug. 26. 18:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

"bárcsak nekem is olyan haverjaim lennének, mint neked. ^^ Vayis öltözködésileg..."

ok. csak ezt érdekesnek találtam. nekem pl tökmindegy, hoyg hogyan öltözködnek. érdeke módon sok barátnőm rocker, én nem vagyok az, de engem nem izgat, hogy mindig feketében járnak.

2011. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért mondta, hogy jó lenne, ha úgy öltözködnének, mert lenne még egy téma közöttük, el tudnának menni együtt vásárolgatni és cuccokat tudnának cserélgetni. Nem kell rögtön a rosszat látni.
2011. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

nem gáz, sőt én is imádon ezt a stílust, épp ezen győzködöm az őseimet XD

14/L

2011. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy.:) És szerintem nem lenne gáz.:) Ésésés vörös haj *-* én is vörös vagyok, oszt' párszor meg is kaptam már..:) De leszarom.:D Legalább mi, vörösek ezzel is különbözünk :P
2012. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. én is ilyesmi vagyok, kicsit bajban is vagyok a ruhákkal. Lakatom az van, nyakörvem nincs, azt a sulimban tuti zokon vennék, szerintem kicsapnának ha úgy öltöznék ahogy akarok.
2013. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nekem is kell olyan lakat ! :D Olyat akarok mint amilyen Sid Vicious-nak van :)
2013. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Előző vagyok..amúgy nem lenne túlzás :)
2013. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!