Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki az, hogy...

Szerintetek ciki az, hogy valaki nem akar vagy nem tudja megvenni pl. louis vuitton táskát és helyette hamisítványt hord?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

nagyon is..akinek nincs pénze az ne ugráljon...

más táska is lehet legalább olyan ízléses..sőt..amiről nem árulkodik h hamisítvány.

2011. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az rosszabb, ha eredetid van és arról is azt hiszik, hogy hamisítvány.

De nem tudom mit kell úgy odalenni vele. Nekem tetszik az LV táskák mintája, mégsem vennék soha eredetit. Csak ugyanolyan táska ez is, mint a többi.

2011. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Igen.

De nem az a ciki, hogy nincs pénze, nekem sincs. De mi a francak akar flancolni ?

Láttam már olyat, hogy LV hamisítvány+ 200 forintos tornacipő. Hm...

2011. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
az elsővel teljesen egyetértek, nagyon gáz,hogy egyesek menőzni akarnak, tényleg vannak nagyon szép táskák kb annyiért amennyiért vették a hamisítványt..
2011. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Tudom nem a legkedvesebb dolog de én nagyon lenézem azokat akik hamis táskával mászkálnak. Nem égő ha nincs pénzed eredetire, mert a legtöbb embernek nincsen. A legtöbb hamis táskás csak felvágni akar. És ez szerintem nagyon szánalmas.
2011. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget!!
2011. aug. 29. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
gyetértek az előzőkkel..nem gáz h nm tudja megvenni,de a hamisítvány árából egy márkátlan,de szép táskát lehet venni...
2011. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Banyek, annyira képmutatóak az emberek, hogy megdöbbentő. Vagy azért szólnak meg, mert megveheted az eredetit, vagy azért, mert nem.

Szóval így adj a többség véleményére, kérdező.

2012. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!